طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

آماده باش اکیپهای ستاد مدیریت بحران در پارس آباد
جراحت 5 شهروند / آماده باش اعضاء شورای هماهنگی مدیریت بحران در بستک

فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: در حال حاضر به دنبال وقوع زلزله تمامی اکیپهای ستاد مدیریت بحران پارس آباد در آماده باش کامل هستند.

مدیریت, اکیپ, ستاد, آماده باش اکیپهای ستاد مدیریت بحران پارس آباد

مدیریت, اکیپ, ستاد, اردبیل, بحران, ستاد, آماده باش

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ اکبر صمدی در جلسه ستاد بحران شهرستان پارس آباد اظهار داشت: زلزله ای با بزرگی 4.2 ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین 11.22 دقیقه پیش شهرستان پارس آباد در استان اردبیل را لرزاند.

وی افزود: این زمین لرزه در عمق 24 کیلومتری زمین و با محوریت و کانون شهرستان پارس آباد رخ داد که به خوبی در این شهرستان احساس شد و برخی از هموطنانمان با رعب و وحشت خانه ها و سرپناه های خود را ترک کردند.

صمدی بیان کرد: به دنبال زمین لرزه مهیب ظهر امروز جلسه ستاد بحران را در شهرستان تشکیل دادیم تا با فراخوان دستگاه های امداد و نجات، نظامی و انتظامی و آماده باش اکیپ ها به سرعت خدمات رسانی و تعیین خسارت احتمالی در نقاط متفاوت انجام شود.

فرماندار شهرستان پارس آباد با بیان اینکه نقل از دقیقی از میزان خسارت مشخص نشده است، گفت: به احتمال عمده ما در بخش مسکن و برخی تاسیسات زیربنایی نظیر آب، برق و مخابرات و نیز راه های روستایی و برخی ابنیه ها و زیرساخت های حوزه کشاورزی نظیر کانال ها با خساراتی روبه رو شویم.

شروعدوره آموزش پایه مدیریت بحران در آبادان
facebook google telegram twitter whatsApp