طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برخی مطب های شهر قم همکاری لازم را در جمع آوری زباله های عفونی ندارند

برخی مطب های شهر قم همکاری لازم را در جمع آوری زباله های عفونی ندارند

تولید روزانه ۲ تن زباله عفونی مطب های پزشکی در شهرخرم آباد

سید عبدالله میرابراهیمی گفت:متاسفانه پسماندهای مطب های سطح شهر با پسماندهای عادی جمع آوری می شود که بسیار نگران کننده است.

جمع آوری, به صورت یکجا, پسماندهای مطب, برخی مطب شهر قم همکاری لازم آوری زباله عفونی ندارند

جمع آوری, به صورت یکجا, پسماندهای مطب, نگران کننده

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم؛سرپرست سازمان پسماندشهرداری قم باشاره به هزینه جمع آوری زباله در سطح شهر قم اظهار داشت: از مجموع 56 میلیارد تومانی که برای خدمات شهری در نظر گرفته شده حدود 24 میلیارد تومان آن معادل ماهانه 2 میلیارد تومان هزینه جمع آوری پسماند در سطح شهر و انتقال آن می شود.

وی بابیان اینکه در سه ماهه ابتدای سال میانگین تولید پسماند 730 تن در روز بوده است، تصریح کرد: از این حجم 5 تن مربوط به پسماندهای عفونی می باشد که از سطح شهر جمع آوری شده است.

سید عبدالله میرابراهیمی خاطرنشان کرد: 4 تن از 5 تن پسماند عفونی شهر قم توسط خود سازمان از بیمارستان ها، پلی کلینیک ها و درمانگاه ها جمع آوری می شود و یک تن دیگر هم توسط پیمانکار مورد تائید علوم پزشکی از مطب ها جمع آوری می شود.

وی با انتقاد از برخی مطلب ها که پسماندهای عفونی خود را در فرآیند جمع آوری ارائه نمی کنند، عنوان کرد: متأسفانه 30 تا 40 درصد پسماندهای مطب های سطح شهر با پسماندهای عادی جمع آوری می شود که بسیار نگران کننده است.

انتهای پیام/ش

سعودی ها توان جمع آوری زباله را هم ندارند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات