طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

طرح ایجاد منطقه آزاد سیستان با جدیت پیگیری می شود
درخواست پیگیری طرح ایجاد منطقه آزاد اینچه برون و گردشگری آشوراده از وزیر کشور

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نماینده های سیستان و بلوچستان در زمینه پیگیری طرح ایجاد منطقه آزاد سیستان ضعیف عمل کرده اند.

آزاد سیستان, پیگیری, منطقه, طرح ایجاد منطقه آزاد سیستان جدیت پیگیری

آزاد سیستان, پیگیری, منطقه, ایجاد

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان.،علی اوسط هاشمی در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان سیستان و بلوچستان، با اشاره به هجمه ها علیه خواست مردم منطقه سیستان برای راه اندازی منطقه آزاد گفت: کسانی که ادعای حمایت از حقوق مردم را دارند، تاکنون حتی یک نطق در دفاع از لایحه منطقه آزاد سیستان نداشته اند.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: به منظور تصویب لایحه تاکنون با رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس و مرکز پژوهش های مجلس دیدار داشته ام و توضیحات زیادی در مورد ضرورت ایجاد منطقه آزاد سیستان توضیحاتی به آنها ارائه شده است.

هاشمی افزود: از معاون اول رئیس جمهور درخواست کردم جلسه فوق العاده تدبیر برای دفاع از لایحه ایجاد منطقه آزاد سیستان در مجلس گذاشته شود و به اعضای جلسه هم پیشنهاد شده است.

وی تصریح کرد: در چندین جلسه در شورای عالی نقاط آزاد برای دفاع از نقشه ها و ضمائم حضور داشتم و کارشناسان دبیرخانه شورا محدوده طرح را از نزدیک بررسی و نقشه ها را دیده اند، ولی عده ای برای شانه خالی کردن از بار مسئولیت بهانه می آورند که نقشه های لایحه تکمیل نیست.

بهره برداری از 4 طرح آموزشی در منطقه آزاد ماکو
facebook google telegram twitter whatsApp