طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اقتصاد مقاومتی نسخه حل مشکلات اقتصادی
اقتصاد مقاومتی راه حل مناسب رفع مشکلات اقتصادی کشور است

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی و خنثی سازی توطئه های دشمنان حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی است .

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، از قزوین ؛ صلاحی در همایش اقتصاد مقاومتی در قزوین گفت: اقتصاد مقاومتی یکی از خواسته های جدی مقاوم معظم رهبری ست و به همین دلیل جامعه دانشگاهی اعم از استاد و دانشجو به ویژه بسیجیان باید در این حوزه وارد عمل شوند.

حل مشکلات اقتصادی, جامعه دانشگاهی, اقتصاد مقاومتی, اقتصاد مقاومتی نسخه حل مشکلات اقتصادی

حل مشکلات اقتصادی, جامعه دانشگاهی, اقتصاد مقاومتی, قزوین

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در ادامه به ظرفیت های خوب و پتانسیلهای قوی کشور ایران در بخش های متفاوت اشاره کرد و افزود: توجه به زیر ساخت های غنی کشور در بخش معادن و ذخایر زیر زمینی و استفاده مناسب از این ذخایر می تواند زمینه را برای پیشرفت و توسعه کشورفراهم کند .

صلاحی افزود: ایران یک قدرت فرامنطقه ای است و باید تلاش کنیم آن را به یک قدرت بین المللی تبدیل کنیم، قدرتی که در یک منطقه راهبردی توانایی کنترل مدیریت بحران ها را به نفع مردم منطقه داشته باشد.

عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق سخنران دیگر این همایش هم گفت : 20 درصد از مشکلات کشور مربوط به تحریمهاست و باید برای توسعه و حل مشکلات نگاهها به سمت داخل و استفاده درست از منابع باشد.

قزوین, اقتصاد مقاومتی, حل مشکلات اقتصادی, اقتصاد مقاومتی نسخه حل مشکلات اقتصادی


عبدالملکی افزود: اقتصاد مقاومتی کشور را در شرایط سخت و تهدید ها مقاوم می کند و توجه به رفاه عمومی و پیشرفت از اهداف اقتصاد مقاومتی است.

وی گفت: توجه به اقتصاد دانش بنیان، کار آفرینی و مشارکت عمومی ، رونق صادرات و تولید کالاهای اساسی از ارکان و سیاستهای اجرای اقتصاد مقاومتی است .

در ابتدای این همایش هم نجاتی مسئول بسیج اساتید استان توجه به اقتصاد مقاومتی و قدرت بین المللی را دو محورمهم در برگزاری این همایش یاد و بر ضرورت تکیه به منابع داخلی جهت رشد و پیشرفت کشور تاکید کرد .

روحانی برای پیروزی در انتخابات96 باید مشکلات اقتصادی و فرهنگی را حل کند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات