طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ارائه تسهیلات بانکی برای تشکیل شرکتهای حوزه ICT در اردبیل
تسریع در ارائه تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی استان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: تسهیلات بانکی برای تشکیل شرکتهای حوزه ICT برای علاقمندان کارآفرین در اردبیل ارائه می شود.

اردبیل, ارائه, تسهیلات, ارائه تسهیلات بانکی تشکیل شرکتهای حوزه ICT اردبیل

اردبیل, ارائه, تسهیلات, بانکی, شرکتها

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ بهروز رزمی در نشست توسعه اشتغال و کسب و کار در حوزه ICT که در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد٬ اظهار داشت: با برنامه ریزیهای انجام شده نشستهایی که در حوزه کسب و کار در طول چندین ماه گذشته برگزار شده است با هدف آموزشهای عملی بوده است تا بتوانیم از این بعد آموزش را از وضعیت آکادمیک دربیاوریم.

وی افزود: به علت این که در طی برگزاری نشستهای قبلی استانداری را برای برگزاری جلسات انتخاب کرده بودیم حرف و حدیثهایی مبنی بر خسته کننده بودن جلسات پیش آمد که برای رفع این مشکل مکان برگزاری این نشست را تغییر دادیم تا بتوانیم این جلسه را از وضعیت خشک و کسل کننده خارج کنیم.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل بیان کرد: انتظار می رود با تشویق علاقمندان برای کار در حوزه ICT ٬ مسئولان و دستگاههای مربوطه اهتمام ویژه ای داشته باشند تا بتوانیم برای هر کسی که می خواهد به طور مستقل برای خود کارآفرینی کند اشتغال پایدار ایجاد کنیم و همه علاقمندان در این حوزه اطمینان داشته باشند که در حد امکان حمایتهای لازم از این افراد انجام خواهد شد.

رزمی تصریح کرد: تمام افراد در این نشست می توانند به صورت انفرادی یا گروهی تشکیل تیم دهند و در برنامه ای که 12 تا 14 آبان ماه در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل و دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد٬ ثبت نام به عمل آورند تا بتوانند با کمپانی در کارگاههای آموزشی مهارتهای لازم را فرا بگیرند و در مسابقات برگزار شده به رقابت با یکدیگر بپردازند.

وی اظهار کرد: برای کسانی که بخواهند در حوزه ICT شرکتهایی تشکیل دهند تسهیلات وام در نظر گرفته شده است تا بتوانیم با تامین کمبود مالی استعدادهای این دسته از افراد را شکوفا کنیم و در این حوزه حمایتهای مالی را انجام دهیم.

ارائه تسهیلات بانکی به زائران عتبات عالیات
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات