طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
پرداخت مطالبات پیمانکاران از محل اسناد خزانه
مدیران درجذب سهم استان از محل اسناد خزانه تلاش کنند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:مدیران برای پرداخت مطالبات پیمانکاران از محل اسناد خزانه تلاش کنند.

مطالبات پیمانکاران, کهگیلویه و بویراحمد, خادمی استاندار, پرداخت مطالبات پیمانکاران محل اسناد خزانه

مطالبات پیمانکاران, کهگیلویه و بویراحمد, خادمی استاندار, محل اسناد خزانه
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازیاسوج؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران دستگاه های متفاوت اجرایی برای جذب 670 میلیارد ریال سهم این استان از محل اسناد خزانه اسلامی در بودجه امسال برای پرداخت بدهی های سازمان ها به پیمانکاران تلاش کنند.موسی


خادمی افزود: این میزان اعتبار برای پرداخت بدهی دولت به پیمانکاران، شهرداری ها و برخی دستگاه های خدمات رسان است.


وی گفت: این میزان تخصیص نیز برای 6 ماهه نخست امسال بوده است و همه دستگاه های اجرایی باید در اسرع وقت به تهیه و ارسال میزان بدهی خود به اداره کل اقتصاد و دارایی استان اقدام کنند.


خادمی افزود: از مجموع هزار و 790 میلیارد ریال بودجه عمرانی تخصیصی امسال تنها 21 درصد آن نقدی و بقیه نیز باید از طریق فروش اوراق تأمین شود.


استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان سررسیداوراق امسال 19 دی و برای سال 96 نیز 19 بهمن مشخص شده است.


استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به احتمال تقدیم لایحه بودجه پیشنهادی سال 96 در 14 آذر امسال توسط دولت به مجلس شورای اسلامی نیز گفت: مدیران به ویژه در زمینه اعتبار طرح های ملی و ملی استانی شده خود از هم اکنون رایزنی و درخواست های خود را با وزارتخانه های مربوط برای افزایش اعتبارات طرح های عمرانی شروع کنند.


خادمی افزود: برخی طرح های مربوط به سفر هیات دولت به این استان نیز که به تصویب رسیده باید در بودجه سال آینده لحاظ شود.


رئیس سازمان برنامه وبودجه کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت: یکی از تاکید های مهم دولت در برنامه ششم توسعه همچنان واگذاری طرح های عمرانی به بخش خصوصی است.


حسن نوروزی افزود: گسترش بهبود خدمات کیفیت عمومی و برنامه طرح تحول سلامت نیز از دیگر محورهای مهم و مورد تأکید در برنامه ششم توسعه است.


وی استفاده از اسناد خزانه اسلامی را فرصتی مغتنم در راستای پرداخت بدهی های دولت به پیمانکاران و برخی دستگاه های خدمات رسان دانست و گفت: میزان قابل توجهی از اعتبارات عمرانی استان ها نیز از همین طریق تأمین خواهد شد.


رئیس سازمان برنامه وبودجه کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تخصیص 47 میلیارد ریال از محل بودجه امسال مربوطه به جریمه های رانندگی در استان افزود: شرایط پرداخت این مبلغ متناسب با میزان جریمه های رانندگی در شهرهای متفاوت استان توزیع خواهد شد.
دولت مجاز به پرداخت بدهی های خود از طریق انتشار اوراق اسناد خزانه شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات