طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
انتخابات خانه مطبوعات سیستان وبلوچستان
اختصاص اعتبار 600 میلیاردی برای ساخت و تجهیز مدارس سیستان وبلوچستان

انتخابات خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان آبان ماه برگزار می شود.

سیستان وبلوچستان, انتخابات, مطبوعات, انتخابات خانه مطبوعات سیستان وبلوچستان

سیستان وبلوچستان, انتخابات, مطبوعات

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان.،رئیس خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان گفت: انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان ۲۷ آبان ماه در مجتمع فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار می شود.

محمد شکوهی فرگفت: اعضای خانه مطبوعات استان حداکثر تا 30 مهر ماه فرصت دارند جهت جهت عضویت در صندوق قرض الحسنه خانه مطبوعات کشور اقدام کنند.

رئیس خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان افزود: حداقل مبلغ جهت عضویت در این صندوق مبلغ یک میلیون ریال است که باید به شماره حساب "0220973014004" نزد بانک ملی شعبه تهران ویلا به نام آقایان "مصطفی کواکبیان و کاظم شاملو" واریز شود.

وی گفت: اعضای محترم خانه بعد از واریز حق عضویت باید فیش واریزی خود را حداکثر تا صبح روز شنبه اول آبان ماه تحویل دفتر خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان دهند. لازم به ذکر است که باید نام شهرستان خود را روی فیش واریزی قید کنند.

شکوهی فر درباره انتخابات خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان، گفت: انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان 27 آبان ماه در مجتمع فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

وی اظهار داشت: انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان 27 آبان ماه در مجتمع فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
رئیس خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان گفت: 20 آبان ماه آخرین مهلت تکمیل پرونده، عضویت و اعلام کاندیداتوری جهت کمپانی در انتخابات خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان است و تنها افرادی در این انتخابات حق رای دارند که عضویت آنها تا 20 آبان نهایی شده باشد.

وجود بیش از هشت هزار حلقه چاه غیر مجاز در سیستان وبلوچستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات