طاها پخش

فرهنگی و هنرینمایش بین المللی فیلم «من» شروع شد
شروع فعالیت نمایشگاه بین المللی هنر

«من»، نخستین فیلم سهیل بیرقی، در بیستمین دوره جشنواره شب های سیاه تالین (POFF) که از 21 آبان تا 7 آذر ماه در کشور استونی برگزار می گردد، در بخش فاروم به نمایش در خواهد آمد.

کشور استونی, اکران بین المللی, فیلم سینمایی من, نمایش بین المللی من آغاز

کشور استونی, اکران بین المللی, فیلم سینمایی من, سهیل بیرقی

به نقل از حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ «من»، نخستین فیلم سهیل بیرقی، در بیستمین دوره جشنواره شب های سیاه تالین (POFF) که از 21 آبان تا 7 آذر ماه در کشور استونی برگزار می گردد، در بخش فاروم به نمایش در خواهد آمد.

این جشنواره در کنار جشنواره های معتبری چون کن، برلین و ونیز، یکی از 15 جشنواره رده الف دنیا است. از سهیل بیرقی کارگردان جوان فیلم نیز برای کمپانی در جشنواره دعوت به عمل آمده و وی در نمایش های فیلم حضور خواهد داشت.

البته قبل از این جشنواره، «من» از 7 تا 12 آبان ماه در بخش مسابقه هفتمین جشنواره فیلم های ایرانی لندن(UKIFF) و از 29 مهر ماه تا 23 آبان ماه نیز در بخش رقابتی ششمین جشنواره فیلمهای ایرانی استرالیا (IFFA) که در شهرهایی چون ملبورن، بریزبن، سیدنی و آدلاید برگزار می شود، به نمایش در خواهد آمد. از این فیلم از چند جشنواره دیگر نیز دعوت به عمل آمده که متعاقبا اعلام خواهد شد.

از طرف دیگر، در کنار حضورهای جشنواره ای، «من» در چند کشور نیز به نمایش عمومی در خواهد آمد. این فیلم از اواخر مهر ماه در شهرهای ونکوور، مونترال، تورنتو، اتاوا و کلگری کانادا و در دو شهر هامبورگ و کلن آلمان به نمایش در خواهد آمد. نمایش فیلم در لندن و چند شهر آمریکا نیز در حال برنامه ریزی است. عرضه و پخش بین المللی فیلم «من» به عهده علی قاسمی است.

فیلم سینمایی «من» به کارگردانی سهیل بیرقی و تهیه کنندگی سعید سعدی و سعید خانی همچنان در سینماهای تهران و شهرستانها در حال اکران است. لیلا حاتمی، امیر جدیدی، بهنوش بختیاری و مانی حقیقی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

شروع فروش اینترنتی بن کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز
facebook google telegram twitter whatsApp