طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

رونمایی از سامانه سیار ثبت و صدور کارت ملی هوشمند در اردبیل
صدور بیش از 69هزار کارت ملی هوشمند

مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل گفت: برای اولین بار در کشور سامانه سیار ثبت و صدور کارت هوشمند ملی بیمارستان ایثار اردبیل رونمایی شد.

سامانه, صدور, کارت, رونمایی سامانه سیار ثبت صدور کارت ملی هوشمند اردبیل

سامانه, صدور, کارت, اردبیل, رونمایی, ملی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ اسد حسن زاده در آئین رونمایی از سامانه سیار ثبت و صدور کارت هوشمند ملی بیمارستان ایثار اردبیل اظهار داشت: سامانه سیار ثبت و صدور کارت هوشمند با ثبت درخواست و تصویر و اثر انگشت جانبازان رونمایی و راه اندازی شد.

وی افزود: از این بعد جانبازان و معلولان، بیماران و کهنسالانی که امکان حضور در ادارات ثبت احوال و پیشخوانها را ندارند می توانند با استفاده از این سامانه در منزل و یا محل اقامت خود مراحل درخواست صدور کارت هوشمند ملی را بدون مراجعه انجام دهند.

حسن زاده با بیان اینکه این سامانه برای نخستین بار است در سطح کشور راه اندازی می شود، گفت: ارائه خدمات نوین و به روز از مهمترین اولویتها در ثبت احوال استان بوده تا بتوانیم با این گونه خدمات رضایتمندی تمامی مردم را در جامعه فراهم کنیم.

مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل از صدور کارت ملی برای 41 درصد مردم استان اردبیل خبر داد و بیان کرد: این میزان شامل 418 هزار و 127 نفر از مردم استان بوده که کارت هوشمند ملی برای آنها صادر شده که 317 هزار و 818 کارت تحویل شده است.

وی با بیان اینکه از 41 درصد صدور کارت ملی هوشمند 31 درصد به صاحبان و متقاضیان این کارتها ارائه شده است، تصریح کرد: با راه اندازی سامانه سیار ثبت و صدور کارت هوشمند ملی بیمارستان ایثار اردبیل و تسهیل در ثبت نام صدور کارت ملی هوشمند این درصد افزایش می یابد.

صدور 700هزار کارت ملی هوشمند در کرمان
facebook google telegram twitter whatsApp