طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیتمدید مهلت بدهکاران بی فایده است / بعید است در یک هفته معجزه شود | اکبری
مهلت بدهکاران تمدید شد! / اقدام عجیب سازمان لیگ

سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: تمدید مهلت پرداخت بدهی بدهکاران لیگ برتر والیبال از سوی سازمان لیگ بیهوده است و بعید است در یک هفته معجزه شود.

لیگ برتر والیبال, سازمان لیگ فدراسیون والیبال, والیبال, اکبری تمدید مهلت بدهکاران فایده بعید هفته معجزه

لیگ برتر والیبال, سازمان لیگ فدراسیون والیبال, والیبال, لیگ برتر والیبال, پیمان اکبری, سازمان لیگ
پیمان اکبری در مصاحبه با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اعلام نشدن برنامه دور رفت لیگ برتر والیبال گفت: این شیوه برنامه ریزی و این که در فاصله چند روز مانده به مسابقات هنوز مشخص نیست که ما در هفته دوم با کدام تیم بازی داریم اصلا جذاب نیست.


وی ادامه داد: ما هنوز نمی دانیم در هفته دوم مسابقات میزبان هستیم یا باید به شهر دیگری برویم. عدم آگاهی ما از این موضوع حتما کار ما را در رزرو بلیت و هتل و یا آماده کردن شرایط اسکان تیم حریفمان دچار مشکل می کند.


سرمربی تیم پیکان با اشاره به این موضوع که هنوز اعتراض رسمی از سوی پیکان به سازمان لیگ ارائه نشده است، گفت: باید منتظر بمانیم و ببینیم این برنامه چه زمانی اعلام می شود با این حال کاملا مشخص است که همه تیم ها هم مانند پیکان نگران وضع موجود هستند.


اکبری ضمن اشاره به این موضوع که باشگاه پیکان مبلغ ورودی خود را پرداخت کرده است، گفت: بسیاری از تیم ها هنوز ورودی خود را پرداخت نکرده اند و خیلی از تیم ها هم هنوز بدهکار هستند. همان وضعیتی که سال قبل هم پابرجا بود.


وی درباره تمدید مهلت تسویه حساب بدهکاران از سوی سازمان لیگ، بیان کرد: حتما اگر قرار بود این بدهی تسویه شود در مهلت قبلی پرداخت می شد. در این یک هفته معجزه نخواهد شد. مشخص نیست که فدراسیون و سازمان لیگ در ادامه چه تصمیمی خواهد گرفت.


اکبری درباره بازی هفته نخست تیمش در لیگ برتر، گفت: در گام نخست باید به مصاف شهرداری ارومیه برویم. هر دو تیم هنوز به هماهنگی صددرصدی نرسیده اند و این موضوع منجر خواهد شد که بازی غیرقابل پیش بینی شود.


وی در پایان گفت: تمام تلاش ما این است که از بازی نخست شروع خوبی داشته باشیم و دست پر از زمین خارج شویم.


تمدید مهلت ثبت نام در دوره های با آزمون دانشگاه آزاد
facebook google telegram twitter whatsApp