طاها پخش

برگزاری نمایشگاه آثار تجسمی با موضوع درخت
برگزاری نمایشگاه آثار آیت اله نجومی

نمایشگاه آثار تجسمی با موضوع درخت با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان درحال برگزاریست.

خوزستان, موضوع درخت, نمایشگاه, برگزاری نمایشگاه آثار تجسمی موضوع درخت

خوزستان, موضوع درخت, نمایشگاه, آثار, تجسمی, برگزاری
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، نمایشگاه آثار تجسمی با موضوع درخت در اهواز برگزار شد. این نمایشگاه با همکاری اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان و "گروه تجسمی ساعت هفت"در محل گالری شهید رضایی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز درحال برگزاری است.

در مراسم افتتاح این نمایشگاه علی بنی عگبه رئیس اداره محیط زیست اهواز نمایشگاه هنری را محلی برای تاثیر گذاری برجامعه دانست وگفت: طبیعت همیشه الهام بخش هنرمندان بوده است و نخستین کسانی که به تغییرات و تخریب طبیعت قرار می گیرند هنرمندان هستند .

وی موضوع درخت را برای این نمایشگاه متفکران خواند وبیان داشت: درختان خیر محض هستند و وجود آنان را برای همه زیستمندان در کره خاکی مفید دانست و ادامه داد: 60درصد اکسیژن کره زمین از درختان تامین می شود واز تاثیرات دیگر آن می توان به حفظ و نگهداری خاک در مقابل فرسایش اشاره کرد. وی بسیاری از بلایای طبیعی که امروزه بشر با آن دست به گریبان است را حاصل نادیده گرفتن اهمیت درختان دانست واز همه کسانی که در برگزاری این نمایشگاه تلاش نموده اند قدر دانی نمود.

گروه تجسمی ساعت هفت جمعی از محققان ،اساتید و معلمین که در حوزه فعالیتهای تجسمی ، نقاشی ،عکاسی و... می باشد که با هدف آموزش هنر تجسمی سالم تلاش می نمایند.در این گروه نزدیک به 30 هنرمند فعالیت می کنند که در نمایشگاه دستان زمین آثار 16 هنر مند در غالبهای متفاوت هنر به معرض دید علاقمندان در آمده است.

لازم بذکر است: این نمایشگاه از تاریخ 24 لغایت 29مهر ماه سال جاری از ساعت 9تا 12صبح و پس از ظهر 16تا19:30 در محل معاونت دانشگاه فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز بر پا می باشد.

افتتاح نمایشگاه آثار هنری با موضوع زبان مادری در نگارخانه ارومیه
facebook google telegram twitter whatsApp