طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
انتخاباتترامپ گران ترین شیوه جمع آوری کمک مالی را انتخاب کرده است! | بلومبرگ
کلینتون طی 15 روز گذشته دو برابر ترامپ کمک مالی جمع آوری کرده است

اگرچه دونالد ترامپ در جلب حمایت حامیان مالی موفق عمل کرده است ولی او همچنان از رقیب دموکرات خود عقب است.

دونالد ترامپ, هیلاری کلینتون, بین الملل, بلومبرگ ترامپ گران شیوه آوری کمک مالی است!

دونالد ترامپ, هیلاری کلینتون, بین الملل, گرانترین شیوه جمع آوری کمک مالی, بازاریابی مستقیم, حزب جمهوری خواه, هیلاری کلینتون, هزینه پستی, انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی بلومبرگ؛ دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواهان در انتخابات آمریکا هزینه زیادی را صرف بازاریابی مستقیم پستی انجام داده است تا حمایت مالی کوچک میلیون ها آمریکایی را بدست آورد.

افشاگری های جدید نشان می دهد، ترامپ هزینه های زیادی را صرف ارسال مستقیم نامه به درب خانه ها کرده است تا از این طریق حامیان مالی خود را که معمولاً کمک های کوچکی اهدا می کنند، افزایش دهد.

بر اساس آمارهای کمیسیون فدرال انتخابات آمریکا، تلاش مشترک ترامپ و حزب جمهوری خواه موجب شد میزان کمک های مالی به نامزد جمهوری خواه تا سه ماه منتهی به سپتامبر تا 155 میلیون دلار افزایش یابد. این در حالی بود که ترامپ برای دریافت هر یک دلار، 37 سنت هزینه چاپ، پست و ارسال نامه به درب منازل کرده است. این روش گران ترین شیوه جمع آوری پول برای یک نامزد انتخاباتی است که ترامپ با پرداخت 29 میلیون دلار اجرا کرده است.

اگرچه ترامپ در افزایش حامیان مالی موفق عمل کرده است ولی او همچنان از رقیب دموکرات خود عقب است. بیشترین مبلغی که حامیان مالی کوچک به ستاد انتخاباتی ترامپ اعطا کرده اند بین 20 تا 50 دلار بوده است. این در حالی است که این رقم برای هیلاری کلینتون از 2700 دلار فراتر رفته است. به عبارت دیگر، مجموع پول نقد کلینتون 150 میلیون دلار برآورد می شود که دو برابر کمک نقدی 75 میلیون دلاری به ترامپ است. با این وجود، تلاش های مالی ترامپ تأثیری در کاهش فاصله کمک های نقدی با کلینتون نداشته است. کلینتون فقط در ماه سپتامبر 155 میلیون دلار کمک مالی دریافت کرده است.

دونالد ترامپ یکی از بزرگ ترین ملاکان و ستارگان تلویزیونی است که گفته می شود ثروت او از 10 میلیارد دلار فراتر می رود. او حدود 56 میلیون دلار از پول خود را صرف مبارزات انتخاباتی کرده است که به نظر می رسد برای پر کردن فاصله اش با کلینتون کافی نیست.

جمع آوری کمک مالی 154 میلیون دلاری برای ستاد انتخاباتی کلینتون
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات