طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اعلام آماده باش نیروهای یگان حفاظت محیط زیست
بازدید جانشین فرماندهی یگان حفاظت محیط زیست کشور از تالاب انزلی

همه نیروهای یگان حفاظت محیط زیست گیلان آماده عملیات حفاظتی-نظارتی هستند.

گیلان, یگان حفاظت, آماده باش, اعلام آماده باش نیروهای یگان حفاظت محیط زیست

گیلان, یگان حفاظت, آماده باش, محیط زیست

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازگیلان؛فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان گفت: همزمان با آغاز فصل مهاجرت پرندگان و شروع فروش پروانه شکار فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان به همه پاسگاه ها و نیروهای اجرایی محیط زیست استان برای افزایش گشت های حفاظتی از نقاط تحت مدیریت اعلام آماده باش کامل کرد.

ساسان اکبری پور افزود: در این راستا در تمام مناطقی که احتمال تخلف شکار و صید وجود دارد به صورت ویژه با پشتیبانی نیروهای یگان استان انجام خواهد شد.

وی گفت: با توجه به کشفیات ماه گذشته یگان و برای بالا بردن سطح حفاظتی نقاط با اجرای مانور مشترک تالاب ، با همکاری گسترده ای با نیروی انتظامی و دستگاه قضایی انجام شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان گفت:مشارکت نیروی انتظامی و مرزبانی و یگان حفاظت منابع آبزیان و دیگر ارگان های ذی صلاح نیز که اوایل مهرماه انجام شد در همین راستا بود .

اکبری پور افزود: در یک ماه گذشته 29 قبضه سلاح شکاری مجاز و غیر مجاز از متخلفان ، کشف و ضبط شد .

وی همچنین گفت بیش از 380 مورد از انواع ادوات و وسایل شکار و صید غیر مجاز نیز در این مدت توسط نیروهای یگان حفاظت محیط زیست گیلان توقیف شده و در این راستا 55 نفر نیز با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی استان شده اند.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان همچنین گفت در مورد برخورد با شکارچیان متخلف و سابقه دار با اطلاعاتی که از مخبرین محلی بدست آمد موفق شدیم چهار نفر از متخلفان با سابقه را شناسایی و با ادله جرم تحویل مراجع قضایی کنیم .

ساسان اکبری پور در پایان به شکارچیان متخلف هشدار داد با توجه به افزایش جرایم در نظر گفته شده برای شکار و صید غیر مجاز ، این اداره به هیچ عنوان از دست اندازی و تعدی به محیط زیست استان گذشت نخواهد کرد و با همکاری و همراهی مراجع قضایی و انتظامی با این جرایم برخورد خواهد کرد.بازداشت صیادان سهره به دست یگان حفاظت محیط زیست اشنویه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات