طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
انتخاباتبرتری 4 درصدی کلینتون بر ترامپ در نظرسنجی اخیر
کلینتون با اختلاف 10 درصدی از ترامپ پیشی گرفته است | نتایج جدیدترین نظرسنجی ها

نتایج یک نظرسنجی که در بحبوحه رسوایی ترامپ منتشر شد نشان داد محبوبیت هیلاری کلینتون 4 درصد از دونالد ترامپ بیشتر است.

هیلاری کلینتون, بین الملل, دونالد ترامپ, برتری درصدی کلینتون ترامپ نظرسنجی اخیر

هیلاری کلینتون, بین الملل, دونالد ترامپ, ترامپ, کلینتون, آزار جنسی زنان, محبوبیت ترامپ, رسوایی ترامپ, محبوبیت کلینتون, نظرسنجی ترامپ و کلینتون

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از واشینگتن پست، نتایج نظرسنجی اخیر "واشینگتن پست-ای بی سی نیوز" نشان داد سه هفته مانده به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، "هیلاری کلینتون،" نامزد دموکرات انتخابات با اختلاف 4 درصد از "دونالد ترامپ،" نامزد جمهوری خواه انتخابات پیشی گرفته است.


نتایج نظرسنجی نشان داد هیلاری کلینتون با محبوبیت 47 درصد از دونالد ترامپ با محبوبیت 43 درصد پیشی گرفته است. "گری جانسن،" نامزد حزب لیبرترین و "جیل استاین،" نامزد حزب سبز انتخابات آمریکا نیز به ترتیب از محبوبیت 5 و 2 درصدی برخوردارند.


این نظرسنجی در یکی از جنجالی ترین دوره های نامزدی ترامپ انجام شد؛ یعنی بعد از انتشار یک فیلم از اظهارات زشت و ناپسند وی در خصوص "آزار جنسی زنان" و در زمانی که تعدادی از زنان ترامپ را به سوء رفتار جنسی متهم کرده اند.


نتایج این نظرسنجی همچنین نشان داد بیشتر کمپانی کنندگان اعلام کردند عذرخواهی ترامپ برای اظهارات زشت خود در نوار ویدئویی منتشر شده، ریاکارانه بود. این درحالیست که در کل به نظر می رسد رسوایی اخیر ترامپ تأثیر بسیار اندکی در تعداد حامیان او داشته است.کلینتون قبل از نخستین مناظره انتخاباتی نسبت به ترامپ برتری دارد | نتایج نظرسنجی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات