طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیخلق ثروت های بادآورده و وضع حقوق های نجومی از روش های جریان فتنه است
در فرهنگ حسینی بار مسئولیت مدیران نجومی است نه حقوق آنها

نماینده مردم مشهد گفت: طرح ریزی برای گسترش فساد اقتصادی و خلق ثروت های بادآورده از روش های جریان فتنه است.

فتنه 88, مجلس, باشگاه خبرنگاران, خلق ثروت بادآورده وضع حقوق نجومی جریان فتنه

فتنه 88, مجلس, باشگاه خبرنگاران
به نقل از خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در صحن علنی امروز (یکشنبه، 25 مهر) اظهار داشت: قصد مقایسه چهره های فتنه 88 که فاجعه ناامنی نظام و هتک حرمت عاشورای 88 را آفریدند با چهره های نفاق بنی امیه ندارم اما روش های آنها برای مقابله با جبهه حق با روش های فتنه 88 و چهار تن از سران آن را در مقابله با آرمان های انقلاب اسلامی بیان می کنم.


وی با بیان اینکه طی 30 سال گذشته برخی از سران فتنه کوشیدند سابقه داران انقلاب را از پشت سر ولایت و آرمان های انقلاب دور کنند، اظهار داشت: فریب و جذب آقازاده های بزرگ اسلام، از روش های معاویه برای تضعیف امیرالمومنین علی (ع) بود.


کریمی قدوسی با تأکید بر اینکه استفاده از جاذبه های جنسیتی و وصلت های فامیلی برای حفظ فامیل های ثروت و قدرت است، یادآور شد: دختر می دادند پسر می گرفتند، پسر می گرفتند و دختر می دادند وبعضا نفوذی می فرستادند و وصلت های تشکیلاتی توسط جریان فتنه همیشه در دستور کار آنها بود تا فامیل های ثروت های خانواده های قدرت را به این وسیله با هم پیوند دهند.

وی افزود: وضع حقوق های نجومی، تسهیلات چند هزار میلیاردی به خواصو طرفداران خودشان، طرح ریزی برای گسترش فساد اقتصادی، خلق ثروت های بادآورده، از دیگر روش های جریان فتنه است.

نماینده مردم مشهد گفت:در آن دوران از روش موثر زر برای جذب اصحاب مسلم بن عقیل و سپاه امام حسن (ع) استفاده می شد و امروز با وضع حقوق های نجومی تسهیلات چند هزار میلیاردی به خواص، خلق ثروت های باد آورده در آن زمان موثر واقع شد و عاشورای 61 را تکرار کرد که نهایتا باعث شد حرم سیدالشهدا را به اسارت گرفتند.


کریمی قدوسی با اشاره به قدرت نفوذ بیگانگان و امپراطوری رم غربی توسط معاویه برای دشمنی با امیرالمومنین ادامه داد: آن زمان معاویه از نفوذ بیگانگان بهره گرفت و در فتنه 88 هم شرایطی پیش آمد که یکی از سران فتنه با ملک عبدالله جلسه ای در ریاض برگزار کرد و یک میلیارد دلار از او کمک دریافت کرد همچنین با سازمان نظام سرمایه داری جلسه گذاشت و از آنها خواست اگر کار ما در فتنه پیش رفت از شما می خواهیم به ایران حمله نظامی کنید.


نماینده مردم مشهد در بخش دیگر از سخنانش گفت: خلع سلاح، محاصره و تحریم، سوت و کف و هلهله از جمله مواردی بود که اجازه ندادند سخن حق به ذهن و فکر مردم برسد. اقتدار و جانفشانی های نیروهای مسلح اجازه نداد فاجعه ای شوم مجددا تکرار شود.


وی ادامه داد: اگر در فتنه 88 خواص به موقع عمل می کردند این فتنه 8 ماه طول نمی کشید، خون هایی ریخته نمی شد و آبروی نظام زیر سوال نمی رفت که ولی امر مسلمین هم در این باره فرمود کسی که در این فتنه سکوت کرده در طولانی شدن این فتنه نقش داشته است.


کریمی قدوسی در پایان با تذکری به رئیس جمهور خاطرنشان کرد: نظرسنجی های عمومی نشانگر آن است که به مصحلت کشور نیست که شما در انتخابات سال 96 وارد شوید. حتی شما در این زمینه مردد هستید از شما خواهشمندم این تردید را به یقین تبدیل کنید و کشور را از بن بست نجات بدهید تا ایران در مسیری که ملت خواستار آن است قرار بگیرد.


راه حل محسن رضایی دَر مورد فیش هایِ حقوقی نجومی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات