طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیوزیر نیرو از تصادفهای سلیقه ای در وزارت نیرو جلوگیری کند
شرکت های خصوصی پشتوانه اصلی وزارت نیرو هستند

نماینده شهرکرد گفت: از وزیر نیرو درخواست داریم که از برخوردهای سلیقه ای در وزارت نیرو پیشگیری کند.

مجلس شورای اسلامی, برخورد سلیقه ای, وزیر نیرو, نیرو برخوردهای سلیقه وزارت نیرو جلوگیری

مجلس شورای اسلامی, برخورد سلیقه ای, وزیر نیرو, نطق میان دستور, نماینده شهرکرد

به نقل از خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اردشیر نوریان نماینده شهرکرد در نطق میان دستور خود در صحن علنی امروز مجلس اظهار داشت: دولت باید به مصوباتی که تصویب کرده، جامه عمل بپوشاند و بیشتر به مصوبات تصویب شده توجه کند.

نماینده شهرکرد ادامه داد: به تعویق افتادن مصوباتی که در هیئت دولت و سفرهای استانی برای این استان تصویب شده می تواند امید مردم به دستاوردهای کاروان تدبیرو امید را تضعیف کند.

وی با اشاره به بی تدبیری در وزارت نیرو افزود: بی تدبیری در این وزارتخانه باعث شده که افراد غیرمسئول در رأس کار قرار گرفته و پروژه ها و مصوباتی که برای این استان درنظر گرفته شده است، به تعویق بیافتد و این موضوع موجب التهاب مردم شده است. در این بین از احساسات مذهبی و پاک مردم سو استفاده شده و این افراد اهداف دیگری را دنبال می کنند.

نوریان ادامه داد: از وزیر نیرو درخواست داریم که از برخوردهای سلیقه ای در وزارت نیرو پیشگیری کند و افرادی که موجب سوء جریان در این وزارتخانه می شوند را از کار برکنار کند.

نماینده شهرکرد تصمیمات اساسی در حوزه زاینده رود را دور از فشار خواستار شد و افزود: در این حوزه حق آبه های مردم به صورت قانونی مورد توجه قرار گیرد و سهم مردم را از آب های جاری و سطحی درنظر بگیرند ما از وزارت نیرو این انتظار را داریم که تک تک پروژه ها و سایر پروژه های آبی موجود تعیین تکلیف شود و مدیریت و بهره برداری از سدهای کوهرنگ و طرح های پیش رو به زودی صورت گیرد که التهاب در بین مردم به وجود نیاید.

بهره برداری از منابع آب نیازمند مجوز وزارت نیرو
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات