طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
صدور بیش از 2500کارت شناسایی قالیبافی در استان آذربایجان غربی
رسیدن صنعت آذربایجان غربی به جایگاه 10 استان برتر کشور

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: تعداد کارت شناسایی قالیبافی در آذربایجان غربی به دو هزار و 683 فقره رسید.

صنعت و معدن, قالیباف, کارت, صدور کارت شناسایی قالیبافی استان آذربایجان غربی

صنعت و معدن, قالیباف, کارت, ارومیه

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛ محمد دهقان با اشاره به عملکرد شهریور امسال این معاونت اظهار داشت: در این رابطه برنامه ریزی جهت برگزاری تعداد سه مورد نمایشگاه تخصصی، مبل و دکوراسیون منزل و نیز تعداد شش مورد نمایشگاه عرضه مستقیم کالا فروش پائیزه در سطح استان انجام شد.

وی از تشکیل جلسه شورای فرهنگی نمایشگاه در سایت نمایشگاهی ارومیه خبر داد و گفت: این جلسه با هدف رعایت شئونات اسلامی مصادیق امر به معروف و نهی از منکر در حین برگزاری نمایشگاه ها برگزار شد.

دهقان تصریح کرد: اخذ قیمت تعداد حدود 100 قلم انواع کالاهای خوراکی و غیر خوراکی در سطح بازار استان، تحلیل و ارائه نقل از کارشناسی از قیمت کالاهای اساسی منتخب، بررسی حالت تولید سیمان آذربایجان غربی و تهیه و ارائه نقل از کارشناسی از میزان تولید، توزیع و صادرات سیمان از سایر اقدامات شهریور ماه بوده است.

وی بیان کرد: در ماه گذشته بازدید میدانی و بررسی حالت فعالیت کمپانی های پخش استانی و نمایندگی های پخش سراسری در دستور کار قرار گرفت.

به گفته معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، پیگیری موارد مربوط به موضوع پدافند غیر عامل و تهیه نقل از مولدهای برق اضطراری و نیز تفکیک سازی مراکز حیاتی، حساس و ضروری پدافند غیر عامل و ارائه به مدیریت آن در ماه گذشته انجام شد.

وی با اشاره به خلاصه عملکرد اداره فرش شهریور ماه 1395 در این سازمان اظهار داشت: در این رابطه ضمن برگزاری جلسه کمیته تفویض اختیار و بررسی تفویض اختیار به شهرستان ها،14 نفر از فعالین فرش دستباف استان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین الملی فرش دستباف تهران کمپانی کردند.

صدور کارت شناسایی تردد برای صاحبان شناورها در هرمزگان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات