طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

امداد رسانی به 577 نفر در دهه اول محرم
ورود بیش از یک میلیون زائر در دهه ی اول محرم به مشهد

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمان از امداد رسانی به 577نفر در دهه ی اول محرم خبر داد.

هلال احمر, امدادرسانی, سرپایی, امداد رسانی دهه محرم

هلال احمر, امدادرسانی, سرپایی, عملیاتی, کرمان
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، محمد حیدری پور گفت: در دهه اول محرم ، 22مورد عملیات و خدمات امدادی در سطح استان انجام شده که 18مورد عملیات های امدادی و 4 مورد به ارائه خدمات حضوری اختصاص داشته است .

وی تعداد آسیب دیدگان این حوادث را 657 نفر اعلام کرد افزود: تعداد افراد امدادرسانی شده توسط نیروهای امدادی، 577 نفر بوده است .

حیدری پور به تعداد 15 مورد حوادث جاده ای در این ایام اشاره کرد و تصریح کرد: در مجموع 12 مورد عملیات رها سازی در جاده ها توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر انجام شده است.

وی با بیان اینکه تعداد 13نفر از مصدومین، خدمات امدادی و درمانی سرپایی را دریافت کرده‎اند خاطرنشان کرد: 5 نفرنیز توسط تیم های عملیاتی به مراکز درمانی انتقال داده شده است .

حیدری پور گفت: تعداد 33 تیم عملیاتی و 110 نیروی نجاتگربا مجموع 31 دستگاه آمبولانس در عملیات ها و حوادث جاده ای یاد شده حضور داشته اند.

وی با اشاره به اینکه در دهه ی اول محرم در تمامی شهرهای استان ،پوشش امدادی هیئات و دسته های سینه زنی و عزاداری بر عهده امدادگران و نجاتگران بوده است ، یادآور شد:در این راستا تعداد 50 دستگاه آمبولانس و150 نیروی نجاتگر نیزمشغول ارائه خدمات امدادی به عزاداران حسینی بوده اند.

عبدالرضا هلالی در دهه اول محرم کجا مداحی می کند؟
facebook google telegram twitter whatsApp