طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیبازی سازان ایرانی توسط "مدیرعامل گیم کانکشن ارزیابی می شوند
نشست هم اندیشی نمایشگاه گیم کانکشن با حضور بازی سازان

پیر کارده، مدیر عامل گیم کانکشن با بازی سازان ایرانی جلسات متعددی خواهد داشت تا نحوه عملکرد آنها را ارزیابی کند.

ارزیابی, ایرانی, گیم کانکشن, بازی سازان ایرانی توسط

ارزیابی, ایرانی, گیم کانکشن, بازی های
به نقل از خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهمترین هدف از برگزاری رویداد Tehran Game Convention که اردیبهشت سال آینده در برج میلاد برگزار خواهد شد ارتباط سالم بازی سازان ایرانی به کمپانی های ناشر و تولیدکننده ی بین المللی است. در همین راستا پیر کارده، مدیر عامل گیم کانکشن با بازی سازان ایرانی جلسات متعددی خواهد داشت.

همکار اصلی بنیاد ملی بازی های رایانه ای در برگزاری این نمایشگاه برای ارزیابی حالت استودیوهای بازی سازی ایرانی و دعوت از کمپانی های ناشر فعال بین المللی فعالیت خودش را شروع کرده است.


پیر کارده مدیر عامل گیم کانکشن، به تهران می آید تا از کمپانی های بازی سازی برتر ایرانی بازدید کند. علاوه بر بازدید از استودیوها، وی با نخبگان بازی سازی در عرصه های فنی، طراحی بازی، هنری، سرویس دهندگان و همچنین مدیران عامل کمپانی های برتر جلساتی خواهد داشت تا ارزیابی کاملی از حالت بازی سازی ایران بدست آورد.


گفتنی است؛ ارزیابی توان بازی سازی کمپانی های تولیدکننده ی داخلی کمک زیادی به بالاتر بودن کیفیت برگزاری TGC خواهد کرد زیرا به طبع آن کمپانی های معتبر بیش تری به تهران سفر خواهند کرد و فرصت های کاری بیشتر برای بازی سازان ایرانی به وجود می آید تا ساخته های شان را به کمپانی های بین المللی معرفی کنند.

منبع: روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای


حضور عوامل بازی ساز ایرانی در نمایشگاه گیمز کام آلمان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات