طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اماکن ورزشی همدان نیم بها می شود
واگذاری اماکن ورزشی نیمه تمام به بخش خصوصی

معاون توسعه ورزش اداره ورزش و جوانان همدان گفت: اماکن ورزشی در سطح این استان از فردا (دوشنبه) و به مدت یک هفته با 50 درصد تخفیف برای استفاده عموم ارائه می شود.

همدان, هفته تربیت بدنی, تخفیف نیم بها, اماکن ورزشی همدان نیم بها

همدان, هفته تربیت بدنی, تخفیف نیم بها
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛علی ضمیری کامل اظهار کرد: براساس بخشنامه وزارت ورزش و جوانان کشور، فضاهای ورزشی زیر پوشش دستگاه ورزش و جوانان استان ها در گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش به صورت 50 درصد تخفیف به متقاضیان خدمات رسانی خواهد کرد.

وی افزود: براساس این بخشنامه تمامی استخرها، سالن های ورزشی، فضاهای روباز، زمین ها و سالن های روستایی، زمین های چمن و سایر اماکن ورزشی زیر پوشش دستگاه ورزش و جوانان استان همدان با 50 درصد تخفیف در هفته تربیت بدنی ارایه می شود.

ضمیری کامل خاطرنشان کرد: از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان نیز خواسته شده تا فردا به مناسبت شروع هفته تربیت بدنی و ورزش، فضاهای ورزشی خود را به صورت 50تخفیف ارائه دهند که البته هنوز به این درخواست پاسخ نداده اند.

وی در ادامه افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده یکصد برنامه فرهنگی و ورزشی از فردا و به مدت یک هفته در گرامیداشت هفته تربیت بدنی در سطح استان همدان برگزار می شود.

ضمیری یادآور شد: همایش ورزش صبحگاهی ویژه کارکنان اداره ورزش و جوانان و هیات های ورزشی، مانور خودروهای آفرود، همایش ورزش صبحگاهی دانشجویی، ویلچرانی و حضور در گلزار شهدای گرانقدر، دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان، برگزاری رقابت های گلبال و بازدید از آسایشگاه معلولان از مهمترین برنامه های اجرایی در هفته تربیت بدنی است.

وی بیان کرد: همچنین در این هفته مسابقه طناب کشی و فوتسال ویژه کارکنان تربیت بدنی، همایش ورزش صبحگاهی 10 استان کشور به میزبانی شهر همدان، کوهپیمایی، دو ومیدانی ویژه بانوان و آقایان در محلات و رقابت های تنیس روی میز قهرمانی کشور اجرا می شود.

شروع جشنواره ورزشی شهدای امدادگر کمیته امداد استان همدان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات