طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیآموزش به دختران نوجوان لذت بخش است/ خوشحالم به ایران بازگشتم | مایدا
چین تایپه حریف شاگردان مایدا نشد / دختران والیبال ایران باز هم شگفتی ساز شدند

سرمربی اسلوونیایی والیبال بانوان ضمن ابراز خوشحالی از بازگشتش به ایران، گفت: حضور در جمع دختران نوجوان والیبال و تمرین کردن با آن ها تجربه لذت بخشی است.

فدراسیون والیبال, بازگشت مایدا به ایران, والیبال زنان, مایدا آموزش دختران نوجوان لذت بخش خوشحالم ایران بازگشتم

فدراسیون والیبال, بازگشت مایدا به ایران, والیبال زنان, والیبال پایه, والیبال, مایدا چیچیچ, والیبال بانوان, تیم ملی والیبال بانوان

مایدا چیچیچ در مصاحبه با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، بعد از حضور در ایران ، گفت: خوشحالم که بار دیگر به ایران آمدم. پس از مسابقات AVC کاپ زنان و جام باشگاه های زنان آسیا به اسلوونی سفر کردم تا مدتی را در کنار خانواده استراحت کنم.وی ادامه داد: من از ابتدا با هدف کمک کردن به والیبال پایه به ایران آمده بودم و الآن اینجا هستم تا با گروه جدیدی از دختران نوجوان والیبال کار کنم. در این مدت به این نتیجه رسیده ام که دختران ایران بسیار به والیبال علاقه مند هستند و تا حد زیادی هم در این زمینه با استعدادند.


مایدا خاطرنشان کرد: من همواره از کار کردن با رده های پایه لذت برده ام و این بار هم از اینکه می توانم با دخترانی که سرشار از انرژی و علاقه به والیبال هستند کار کنم، خوشحالم. امیدوارم در پایان این اردوها شاهد خروجی خوبی باشیم.


سرمربی تیم ملی والیبال بانوان با اشاره به اینکه تیم های والیبال دختران ایران سال آینده مسابقات مهمی را پیش رو دارند، گفت: هدف ما این است که والیبال زنان ایران روز به روز شرایط بهتری پیدا کند و هر ساله با ارتقای رتبه و جایگاه در آسیا مواجه شوند.


مربی اهل اسلوونی والیبال زنان، گفت: بدون شک موفقیت در هر رشته ورزشی منوط به این است که بازیکنان از رده های پایه بر اساس علم روز جهان رشته خود را آموزش ببینند. در این بین والیبال که به نوعی رشته دانشگاهی محسوب می شود هم باید از رده های پایه به طور اصولی آموزش داده شود. برنامه ای که فدراسیون والیبال در بخش بانوان برای آن برنامه ریزی انجام داده است.


گفتنی است مایدا چیچیچ ، بامداد امروز به ایران آمد تا عملکرد نوجوانان دعوت شده به اردوی استعدادیابی بانوان را مورد تجزیه تحلیل قرار دهد و در نهایت اسامی بازیکنان مورد نظرش را برای اردوی تیم ملی نوجوانان اعلام کند.


راهیابی 18 فیلم ایرانی در بخش بین الملل جشنواره مقاومت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات