طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللانکار هویت فلسطینی ها / تحریف تاریخ در فیلم جدید رژیم صهیونیستی
رژیم صهیونیستی در آستانه دریافت بزرگترین کمک نظامی تاریخ آمریکا

منتقدان، ساخت فیلم جدید از سوی رژیم صهیونیستی را برای انکار تاریخ فلسطینی ها، خجالت آور می دانند.

رژیم صهیونیستی, فیلم جدید رژیم صهیونیستی, فلسطین, تحریف تاریخ رژیم صهیونیستی انکار هویت فلسطینی

رژیم صهیونیستی, فیلم جدید رژیم صهیونیستی, فلسطین, تاریخ صهیونیست ها, تحریف تاریخ فلسطینی ها, بین الملل

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ایندیپندنت، وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی ویدیوی جدیدی منتشر کرد که تمسخر و انتقاد گسترده ای را در پی داشت. این فیلم از سوی مقامات برای نشان دادن آنچه تاریخ صهیونیست ها نامیده شده، ساخته شده است.


داستان این فیلم به این شکل است: یک زوج صهیونیست در خانه ای مدرن زندگی می کنند. این زوج هدف چندین تهاجم قرار می گیرند: رومی ها، عثمانی ها، صلیبی ها، آشوری ها و بابلی ها. در پایان فیلم، انگلیس فرا می رسد و اعلام می کند خانه این زوج متعلق به آنها است و فقط در لحظه پایانی دو فلسطینی پشت در خانه آنها ظاهر می شوند.


منتقدان، از ساخت این فیلم به علت وجود اشتباهات تاریخی و اهداف نژادپرستانه آن انتقاد کرده اند. از نظر منتقدان، پوشش این زوج به درستی انتخاب نشده است و به جای لباس انسان های بدوی، لباس امروزی بر تن دارند.


این فیلم به گونه ای ساخته شده که نشان دهد فلسطینی ها بعد از اسرائیلی ها به این سرزمین آمده اند و آن را غصب کرده اند. منتقدان بر این باورند که سازندگان فیلم مذکور ارتباط فلسطینی ها با سرزمینشان را نادیده گرفته اند و به نظر می رسد وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی به واقعیت بی توجه است.


این درحالیست که روز «نکبت» که یادآور بیرون راندن 90 درصد فلسطینی ها از سرزمین شان است در اسناد ثبت شده است. تعداد زیادی از صهیونیست ها در حال حاضر در خانه هایی که از فلسطینی ها غصب کرده اند، زندگی می کنند.


صهیونیست ها در این فیلم هویت فلسطینی ها و حضور آنها در این سرزمین را نادیده گرفته اند. این موضوع نشان دهنده سیاست های آزاردهنده رژیم صهیونیستی است.


به نوشته ایندیپندنت، با اینکه این فیلم در شبکه های اجتماعی میلیون ها بازدید کننده جذب کرده است، این موضوع به هیچ وجه نشان دهنده موفقیت رژیم صهیونیستی نیست. این فیلم نه تنها کسی را متقاعد نمی کند، بلکه بسیاری از بازدیدکنندگان را آزار می دهد.


روز نکبت نامی است که فلسطینیان و حامیان آنان برای اشاره به سالگرد بیرون راندن صدها هزار فلسطینی و شکل گیری اسرائیل استفاده کرده اند.از نظر فلسطینی ها این روز یادآور روزهای تلخ یعنی اشغال سرزمین شان و مصادره اراضی و نخستین موج آوارگی و اخراج بیش از 800هزار فلسطینی از خانه و کاشانه شان است.
تصاویر شلیک پلیس رژیم صهیونیستی زن فلسطینی را اَز پای دَر آورد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات