طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی کلید خورد
جشنواره نظم و امنیت در کرمان کلید خورد

دبیر سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی از برگزاری این رویداد ملی در روزهای یکم و دوم اردیبهشت ماه سال 96 در اصفهان خبر داد.

شیخ بهایی, در اصفهان, ملی, سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی کلید خورد

شیخ بهایی, در اصفهان, ملی, برگزاری جشنواره, فن آفرینی
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، دبیر جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی اعلام کرد: جذب سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی به جشنواره سیزدهم از مردادماه 1395 شروع شده و امیدواریم در این دوره جشنواره شاهد حضور پررنگ و قوی تر سرمایه گذاران باشیم.
کورش خسروی افزود: امیدواریم جشنواره سیزدهم برای اولین بار چند فرصت سرمایه گذاری فن آفرینی در قالب ابزارهای جدید تامین مالی مانند صندوق پروژه، صندوق جسورانه و کمپانی های دانش بنیان پذیرش شده در بازار بنگاه های کوچک و متوسط (SME) به سرمایه گذاران علاقه مند عرضه شود.
وی ادامه داد: بمنظور ارتقای کیفیت فرصت های سرمایه گذاری، همه این طرح ها از مسیر داوری جشنواره، یعنی بخش طراحان کسب و کار و فن آفرینان عبور خواهد کرد و در صورت تایید داوران این دو کارگروه طرح ها به سرمایه گذاران معرفی می شود.
سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی روزهای یکم و دوم اردیبهشت 96 همزمان با سومین المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی برگزار می شود.
این جشنواره شامل سه بخش فن آفرینان، طراحان کسب و کار و فرصت های سرمایه گذاری است.
بخش فن آفرینان، ویژه کمپانی های نوپا و رشدیافته دارای محصول فناورانه تجاری سازی شده و کمپانی های فن آفرین دارای تاثیر اجتماعی است.
بخش طراحان کسب و کار نیز ویژه صاحبان ایده های نو مبتنی بر فناوری با ویژگی تجاری سازی، بخش دانشجویی شامل المپیاد ملی طرح کسب و کار و غیر دانشجویی شامل طرح کسب و کار آزاد است.
در بخش فرصت های سرمایه گذاری نیز برترین طرح های کسب و کار و کمپانی های فن آفرین به منظور مذاکره با سرمایه گذاران و جذب سرمایه گذاری کمپانی می کنند.
آخرین مهلت ثبت نام در این جشنواره برای بخش های فن آفرینان و طراحان کسب و کار آزاد تا 15 آبان امسال و در بخش طراحان کسب و کار دانشجویی تا 30 آبان امسال است.
دوازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی 23 تا 25 اردیبهشت امسال در اصفهان برگزار شد.

همایش ملی منابع خاک و محیط زیست در کرمان کلید خورد
facebook google telegram twitter whatsApp