طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدعوایی که مدیر عامل استقلال راه انداخت گفتگو
نخستین جلسه هیئت مدیره استقلال با مدیر عاملی افتخاری

صحبت های اخیر مدیر عامل استقلال در مورد مدیر عاملی در این تیم واکنش تندی را از سوی هیئت مدیره و مدیر عامل سابق آبی ها در پی داشت و این شروع دعوایی است که به ضرر استقلال تمام می شود.

استقلال, مدیر عامل, زمانی, دعوایی مدیر عامل استقلال انداخت مصاحبه

استقلال, مدیر عامل, زمانی, عضو, هیئت, ورزش, افتخاری, باشگاه, مدیره
به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، طبق شواهد به نظر می رسد جنگ های داخلی استقلال همچنان ادامه داشته باشد .

رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال از بدو ورود به استقلال از قهرمانی های بیش از اندازه استقلال که واقعیت نداشت سخن گفت و در حال حاضر هم از اینکه به مدیر عاملی نیاز ندارد سخن می گوید .

افتخاری در صحبت های خود اعلام کرده که نه نیازی به مدیرعاملی استقلال دارد و نه حضور در فوتسال! که مطرح کردن چنین صحبت هایی از یک مدیر عامل که ریاست باشگاه بزرگی را بر عهده دارد بعید به نظر می رسد .

از طرفی دیگر مدیر عامل استقلال ادعا کرده که من نه توسط وزیر آمدم و نه توسط او خواهم رفت و اعتبار 30 ساله ام همینطوری بدست نیامده است. زمانی که فوتسال را پذیرفتم، وزیر نیامده بود. هر کسی می آید، سه، چهار سال طول می کشد تا با فضا آشنا شود. کار اصلی از چهار سال دوم شروع می شود.

با این تفاسیر و صحبت های اعلام شده از سوی افتخاری بعد این مسئله جای سوال دارد که وی با حکم و نظر نهایی چه کسی بر صندلی ریاست استقلال نشسته است؟ این طور صحبت ها بدون شک از جنگ داخلی هیئت مدیره خبر می دهد .بدون شک افتخاری باید بداند که در چه جایی مشغول به کار شده است و تصمیمات لحظه ای که نیازی به مدیر عاملی ندارد تنها باعث سرنگونی باشگاه بزرگی همچون استقلال می شود .همچنین افتخاری از کجا می داند که قرار است چهار سال دوم را نیز در باشگاه استقلال سپری کند .

از طرفی دیگر حسن زمانی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال نیز در رابطه با اظهار نظر افتخاری مبنی بر اینکه نیازی به مدیر عاملی ندارد اظهار کرد : این صحبت ها در حد شوخی بوده و جدی نیست .

مگر این امکان وجود دارد که مسئولان باشگاه استقلال در این برهه زمانی صحبت های شوخی و نه جدی را در رسانه ها مطرح کنند و کسی هم جلو دار آنها نباشد .

اولیایی مدیر عامل اسبق باشگاه استقلال در این خصوص گفت:متاسفانه ناآشنایی دوستان از باشگاه باعث می شود چنین مشکلاتی پیش بیاید و مطرح شدن این بحث ها مصبیت بزرگی برای باشگاه استقلال که بیش از 70 سال قدمت دارد خواهد بود .

وی ادامه داد:در هر صورت این افراد کارمندان دولت هستند و وظیفه دارند مقابل ماموریت هایشان انجام وظیفه کنند و این هم منشا از ساختار غلط در ورزش کشور ماست که جایگاه باشگاه را در بخش های دولتی تعریف کرده است چرا که اگر باشگاه ها به بخش خصوصی واگذار می شد این افراد هر جمله ای را بیان نمی کردند و از طرفی آنها نمی دانند عوارض گفتن این صحبت ها چه هزینه ای برای جامعه در بر خواهد داشت .

مدیر عامل اسبق باشگاه استقلال در پایان خاطر نشان کرد: همان طور که قبلا هم گفتم بهتر بود افشارزاده با سوابق و مدیریت بیش از 50 سال در استقلال می ماند چرا که در جاهای مختلفی ریاست داشته است اما در مجموع تا زمانی که دولت باشگاه داری کند همین روال ادامه خواهد داشت چرا که دولت از کارمندان خود کار می خواهد و آنها هم باید انجام وظیفه کنند . از طرفی این افراد خود را عضوی از باشگاه نمی دانند و تنها کارمند دولت هستند .

از سارق رکوردشکن المپیک تا سوتی مدیر عامل استقلال فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات