طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ایجاد دامپروری ۳ هزار راسی در کرمان
ایجاد گلخانه های مدرن در دانشکده کشاورزی کرمانشاه

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس از ایجاد دامپروری ۳ هزار راسی در شهرستان های کرمان یا راور با اولویت شهرستان راور با توجه به اینکه راوراین ظرفیت را داشته باشد، خبر داد.

دامپروری, سرمایه گذاری, کرمان, ایجاد دامپروری راسی کرمان

دامپروری, سرمایه گذاری, کرمان, راور, مطالعه
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، محمدمهدی زاهدی گفت: با توجه به اینکه ظرفیت های بسیار خوبی در شمال استان کرمان به ویژه کرمان و راور وجود دارد، مقرر شد، رئیس سازمان جهاد کشاورزی شمال استان کرمان به همراه مدیرکل صنعت و معدن استان کار کارشناسی در رابطه با این ظرفیت ها را انجام دهند و پیگیری کنند.

وی افزود: طی تفاهمنامه ای که بین مدیرعامل و عضو هیأت مدیره کمپانی سرمایه گذاری صنایع عمومی شستان و استاندار کرمان امضا می شود، موضوع این همکاری متقابل بین استان و کمپانی سرمایه گذار کلید خورده تا به زودی شاهد ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه کشاورزی و دامپروری در استان کرمان باشیم.

زاهدی با اشاره به این که این تفاهمنامه اشتغالزایی بالایی را ایجاد می کند، خاطرنشان کرد: افزایش صادرات از این گونه استان ها به سایر کشورها انجام و در رفع نیازهای کشور موثر است.

وی تصریح کرد: همچنین پیشنهاد شد تا جهاد کشاورزی مطالعه لازم در رابطه با احداث یک دامپروری ۳ هزار راسی در شهرستان های کرمان یا راور با اولویت شهرستان راور با توجه به اینکه شهرستان راور این ظرفیت را داشته باشد، انجام دهد.

ایجاد کریدور گردشگری ایران باستان در کرمانشاه
facebook google telegram twitter whatsApp