طاها پخش

فرهنگی و هنریانتصاب مشاور مدیر شبکه و دبیر شورای راهبردی شبکه سه سیما
آئین تودیع وَ معارفه مدیران شبکه قرآن سیما برگزار شُد

مدیر شبکه سه سیما، در حکمی احسان کاوه را به سمت مشاور مدیر شبکه و دبیر شورای راهبردی شبکه سه منصوب کرد.

انتصاب, احسان کاوه, دبیر شورای راهبردی شبکه سه, انتصاب مشاور مدیر شبکه دبیر شورای راهبردی شبکه سیما

انتصاب, احسان کاوه, دبیر شورای راهبردی شبکه سه, علی اصغر پورمحمدی

به نقل از حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای احسان کاوه
نظر به تعهد و تجارب ارزشمند شما در رسانه ملی ، به موجب این حکم به سمت "مشاور مدیر شبکه و دبیر شورای راهبردی شبکه سه سیما " منصوب می شوید. شبکه سه سیما که به عنوان یکی از محبوب ترین و پر مخاطب ترین شبکه های سیما از جایگاه ممتازی برخوردار است، وظیفه دارد ضمن حفظ این جایگاه، اهداف بلند مدت و عملیاتی را برای ارتقاء خود طراحی نموده و اجرا کند.

اهم وظایف شما در این حوزه به شرح ذیل می باشد:
ایجاد نقشه راه محتوایی برای دستیابی به مولفه های راهبردی در راستای پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ، تشکیل شورای راهبردی بر مبنای اولویت های اصلی طراحی شده ، پیگیری و ایجاد هویت مستقل محتوایی و فرمی ، ایجاد نظام ارزیابی کیفی برای برنامه های تولیدی و تامینی ، بهبود روند تولید و تقویت برنامه های شاخص ، مهندسی جدول پخش و ارتقاء زیر ساخت فنی شبکه ، انتظار می رود با بهره گیری از راهبردها و سیاست های رسانه ملی ، تجارب و دانش نخبگان و مدیران شبکه، بتوانید در جهت رسیدن به این اهداف موفق باشید . از خداوند متعال برای شما عزت ، سربلندی و توفیق روزافزون مسئلت می نمایم.
علی اصغر پورمحمدی
مدیر شبکه سه سیما

یاد آور می شود ، احسان کاوه کارشناس ارشد مدیریت رسانه است و پیش از این مدیریت شبکه تهران و مدیر تولید شبکه آی فیلم را در کارنامه دارد.

مدیر شبکه سوم سیما به دادسرای جنایی تهران احضار شد
facebook google telegram twitter whatsApp