طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تکمیل ساخت ضریح حرم امامین عسگریین(ع)
تصاویر ساخت پنجره هایِ چوبی حرم مطهر امام موسی کاظم (ع) وَ امام جواد (ع)

مدیر کارگاه ساخت ضریح حرم امامین عسکریین (ع) از اتمام مراحل ساخت این ضریح مقدس در قم خبر داد.

بازدیدعموم, اتمام کار, کارگاه ساخت ضریح, تکمیل ساخت ضریح حرم امامین عسگریینع

بازدیدعموم, اتمام کار, کارگاه ساخت ضریح, امامین عسگریین
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم؛حجت الاسلام والمسلمین ،ابراهیم لاجوردی گفت: مراحل ساخت ضریح جدید امامین عسکریین (ع) در قم به پایان رسیده و شرایط برای آخرین بازدید عمومی از ضریح جدید امامین عسکریین فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه این ضریح به مدت4 سال و زیر نظر دفتر آیت الله سیستانی ساخته شده است افزود: ضریح از لحاظ استحکام بسیار درخور توجه است ودر ساخت آن از بهترین امکانات و متخصصان استفاده شده است.

مدیر کارگاه ساخت ضریح مقدس عسکریین(ع)گفت: ساخت 12 درب بزرگ طلایی، 4 صندوق خاتم کاری شده و دوخت هزار متر فرش دستباف از جمله اقدامات صورت گرفته برای این ساخت این ضریح است.


وی خاطرنشان کرد: بازدید از ضریح جدید امامین عسکریین از 25 مهرماه تا 5 آبان ماه ادامه دارد و بعد از این زمان این ضریح با هماهنگی مقامات عراقی برای نصب به سامرا منتقل می شود.

مدیر کارگاه ساخت ضریح مقدس عسکریین (ع) گفت: علاقه مندان برای بازدید از ضریح امامین عسکریین همه روزه از 25 مهرماه تا 5 آبان ،صبح ها از ساعت هشت الی 12 و عصرها از ساعت 15 تا 18 به کارگاه ساخت ضریح امامین عسکریین واقع دربلوار محمد امین(ص) جنب پل شهید فاطمی مراجعه کنند.


عکس های استقبال مردم توکهور و هشتبندی از درب حرم امامین عسکریین
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات