طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
علمی آموزشیحضور شرکت های "فرانسوی" در پارک فناوری پردیس
استقرار 16 شرکت فناور در پارک علم و فناوری استان اردبیل

کارشناس امور بین الملل و توسعه صادرات پارک فناوری پردیس گفت: هیات سرمایه گذاری فرانسوی با هدف حمایت مالی از کمپانی های دانش بنیان مستقر در پارک پردیس بازدید می کند.

کمپانی دانش بنیان, تفاهمنامه همکاری, دانش بنیان نوپا, کمپانی

شرکت دانش بنیان, تفاهمنامه همکاری, دانش بنیان نوپا, کارآفرینان, پارک پپردیس

رضا اصلانی کارشناس امور بین الملل و توسعه صادرات پارک فناوری پردیس در مصاحبه با خبرنگار حوزه فن آوری های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به بازدید هیات سرمایه گذاری فرانسوی از این پارک اظهار داشت: کمپانی سرمایه گذاری BPI فرانسه با هدف بازدید از فعالیت های کمپانی های دانش بنیان و حمایت مالی از آنها به پارک فناوری پردیس آمده تا مقدمات سرمایه گذاری و امضاء تفاهمنامه همکاری در این زمینه انجام شود.


وی یادآور شد: بانک BPI در حوزه رشد و توسعه ، کسب و کار و ایجاد رقابت پذیری در کمپانی های دانش بنیان نوپا سرمایه گذاری کرده و زمینه یک اکوسیستم مناسب را برای کارآفرینان مهیا می سازد.


اصلانی عنوان کرد: سهام داران اصلی این کمپانی دولت فرانسه و صندوق سپرده محصول بود و فعالیتش در قالب مید کپ و SME است که با عرضه وام و سرمایه گذاری مشترک کمپانی ها را تا مرز تجاری سازی محصولاتشان همراهی می کند.


وی گفت: سرمایه گذاری هدف اصلی بازدید این هیات از پارک فناوری پردیس بوده که در صورت جلب توجه فعالیت های کمپانی های دانش بنیان مستقر در پارک در آینده ای نزدیک انتقال دانش و تکنولوژی صورت می گیرد.


رونمایی از 8 دستاورد در پارک فناوری پردیس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات