طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تشکیل اولین هیأت مذهبی رسانه ای کشور در همدان
600 هیأت مذهبی در زندان های کشور با مشارکت زندانیان فعالیت می کنند

همزمان با ایام محرم و صفر اولین هیأت رسانه ای کشور با عنوان « هیأت زینبیون »در همدان شروع به کار کرد.

هیات رسانه ای کشور, زینبیون, همدان, تشکیل هیأت مذهبی رسانه کشور همدان

هیات رسانه ای کشور, زینبیون, همدان
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ در ماه عزای حسین(ع)، فعالان رسانه ای همدان دست به کار شدند و برای اولین بار در کشور اولین هیأت مذهبی مختص اصحاب رسانه و مطبوعات را تشکیل دادند.

جمعی از خبرنگاران رسانه های متفاوت استان با شروع ایام عزاداری محرم امسال تصمیم به راه اندازی یک هیأت حسینی گرفتند تا ضمن برگزاری مراسمات مختلف، در امور فرهنگی نیز بتوانند نقش داشته باشند.

به دنبال این تصمیم و تشکیل چند جلسه با مشارکت جمعی از نمایندگان رسانه های متفاوت شامل خبرنگاران، مدیران مسئول، سرپرستان روزنامه‎ های سراسری و خبرگزاری ها فعال استان هیأت امنای اولین هیأت مذهبی رسانه ای کشور در همدان شروع به کار کرد.

با این تصمیم 15 نفر از خانواده بزرگ رسانه استان به عنوان هیأت امنای این هیأت مذهبی انتخاب شدند تا مقدمات برگزاری مراسم عزاداری در دهه نخست ماه صفر را برنامه ریزی کنند.

بعد از مشخص شدن اعضای هیأت امنا نامگذاری این مجموعه هم انجام شد که هیأت زینبیون (س) با عنوان «فعالان رسانه ای استان همدان» تشکیل و به شکل رسمی فعالیت خود را شروع کرد.

به گفته مسؤولان این هیأت مذهبی قرار است در دهه نخست ماه صفر همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه (س) دو شب برنامه عزاداری و سوگواری در یک حسینیه های شهر همدان با حضور و مشارکت فعالان عرصه رسانه ای استان به همراه خانواده های آنها را برگزار کند.

اطلاعات بیشتر برگزاری این مراسم قرار است از طریق رسانه ها و خبرگزاری ها معتبر استانی به اعلام عموم مردم دارالمؤمنین همدان رسانده شود.

علاقمندان به پیگیری برنامه های آتی اولین هیأت مذهبی رسانه ای کشور می تواند به نشانی https://telegram.me/zeynabiyonhamedan مراجعه کنند.

برگزاری دوره حرفه ای خبرنگاری رسانه در همدان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات