طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

انتخاباتپال رایان ادعای ترامپ را در خصوص تقلب در انتخابات آمریکا رد کرد
انتخابات در آمریکا همراه با تقلب است | ترامپ

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از اظهارات اخیر ترامپ در خصوص تقلبی بودن انتخابات آمریکا انتقاد کرد.

بین الملل, ترامپ, کلینتون, پال رایان ادعای ترامپ خصوص تقلب انتخابات آمریکا رد

بین الملل, ترامپ, کلینتون, اشلی استرانگ, انتخابات آمریکا, جمهوری خواه, هیلاری کلینتون, دموکرات, پال رایان, دونالد ترامپ

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از وبسایت نشریه تایم، "پال رایان،" رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از اظهارات اخیر "دونالد ترامپ،" نامزد جمهوری خواه انتخابات آمریکا که صحت روند انتخابات را زیر سؤال برده بود، انتقاد کرد.


"اشلی استرانگ،" سخنگوی رایان گفت: پال رایان کاملا به نظام انتخاباتی کشور اطمینان دارد. دموکراسی ما در نتایج انتخابات متکی بر اعتماد به نفس است و رئیس مجلس نمایندگان آمریکا کاملا اطمینان دارد که کشور انتخابات را با صداقت برگزار می کند.


این اظهارات بعد از آن مطرح شد که ترامپ اعلام کرد انتخابات آمریکا تقلبی و علیه وی بوده و ساخته نخبگان، عناصر دولتی و مطبوعات است.


ترامپ روز گذشته در یک گردهمایی بارها این جمله را تکرار کرد که این یک نظام انتخاباتی تقلبی است.


تلاش ترامپ برای زیر سؤال بردن مشروعیت نتیجه انتخابات 8 نوامبر (18 آبان) در حالی انجام شده است که مقامات دولت آمریکا معتقدند روسیه با هک گسترده اطلاعات مقامات حزب دموکرات سعی داشته در انتخابات آمریکا دخالت کند.


"رابی موک،" رئیس ستاد انتخاباتی کلینتون روز گذشته از ترامپ انتقاد کرد و گفت: آنچه در خصوص نظام انتخاباتی آمریکا وجود دارد این است که این انتخابات آزاد و عادلانه است.ترامپ ادامه حضور پال رایان در مجلس نمایندگان آمریکا را به چالش کشید
facebook google telegram twitter whatsApp