طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
توزیع کارت آزمون سراسری سنجش مهارت
تصویر تسلیت سازمان سنجش به خانواده یک داوطلب آزمون سراسری

توزیع کارت آزمون سنجش مهارت از ساعت 8 صبح روز دوشنبه شروع می شود.

سنجش مهارت, کارت آزمون, آزمون مهارت, توزیع کارت آزمون سراسری سنجش مهارت

سنجش مهارت, کارت آزمون, آزمون مهارت

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ سرپرست اداره سنجش و ارزشیابی مهارت استان گفت: پنجمین آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، صنایع دستی، فرش و نان و غله و... در روز پنجشنبه 29 مهرماه سال جاری برگزار می شود.


محمد رضا سلطانی با اشاره به مراحل اجرای آزمون های سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخش های صنعت ساختمان و تفاهمنامه ها که قبلاً در موعد مقرر برای کمپانی در آزمون های مذکور ثبت نام کرده اند، باید از تاریخ 26 مهرماه تا 28 مهرماه با مراجعه به سایت yazdtvto.ir و یا به آدرس advari.irantvto.irکارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.


وی ادامه داد: هم چنین با توجه به اینکه آزمون کتبی پایان دوره کارآموزان مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد شهرستان یزد به صورت الکترونیکی برگزار می گردد این افراد می بایست از تاریخ 28 مهرماه تا 29 مهرماه با مراجعه به سایت yazdtvto.ir و یا آدرس azmoon.portaltvto.com ، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.


سلطانی بیان داشت: بعلت برگزاری آزمون کتبی پایان دوره کارآموزان مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد سایر شهرستان ها به صورت کاغذی ، آن ها می بایست دو روز زودتر یعنی از تاریخ 26 مهرماه تا 28 مهرماه با مراجعه به سایت yazdtvto.ir و یا آدرس azmoon.portaltvto.com ، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.


سرپرست اداره سنجش و ارزشیابی مهارت استان در پایان افزود: داوطلبان بعد از کمپانی در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی اداره سنجش و ارزشیابی مهارت استان برای کمپانی در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده مراجعه کنند و چنانچه با مشکلی مواجه شوند،می توانند با مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خود تماس حاصل نمایند.


شروع توزیع کارت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات