طاها پخش

تاکید بر نظارت بر فعالیت طرح بهین یاب
تسهیلات بهین یاب رونق طرح های دامپروری در آمل

نمایندگان مردم قزوین ، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی ، خواستار نظارت بر فعالیت طرح بهین یاب و تسهیلات پرداختی به واحد های تولیدی شدند.

قزوین, ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی, نظارت بر طرح بهین یاب, تاکید نظارت فعالیت طرح بهین یاب

قزوین, ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی, نظارت بر طرح بهین یاب, تسهیلات پرداختی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، از قزوین ؛ داوود محمدی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که با حضور رئیس کل بانک مرکزی برگزار شد با اشاره به اینکه اشتغال از مشکلات جدی استان است افزود: طرح بهین یاب از جمله اقدامات خوب دولت است که می تواند به رونق تولید و اشتغال منجر شود.

نماینده مردم قزوین ، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برای اجرای مطلوب طرح بهین یاب باید بر عدم انحراف تسهیلات بصورت ویژه نظارت کرد تا تسهیلات پرداختی در جهت رونق واحدهای تولیدی، بهبود حالت اقتصادی و اشتغال زایی هزینه شود.

محمدی یکی دیگر از مشکلات استان را انتقال آب از سد طالقان به قزوین برشمرد و گفت : با کلنگ زنی اجرای این طرح و انتقال آب از سد طالقان، آب 14 شهر و 194 روستا تامین خواهد شد که گامی موثر در جهت رفع مشکلات آبی استان به شمار می رود.

سیده حمیده زرآبادی دیگر نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه گفت: یکی از موارد مهم توجه ویژه به واحدهای صنعتی و تولیدی بزرگ و حمایت در راستای رونق و پیشرفت این واحدها با هدف تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود: تسهیلات برای بر طرف ساختن مشکلات و موانع واحدهای تولیدی و صنعتی کوچک و متوسط اختصاص می یابد و در زمینه اختصاص تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی بزرگ توجه نمی شود که باید این مهم مورد ارزیابی و توجه و اهمیت قرار گیرد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی افزود: باید اقدامات لازم در راستای تقویت، رشد و رونق شهرک صنعتی البرز با قدمت 50 سال انجام شود و به جای ایجاد شهرک های صنعتی جدید، مشکلات و موانع موجود در این شهرک صنعتی رفع و برطرف شود.

اجرای طرح توسعه و ارتقای فعالیت ناظران افتخاری در استان
facebook google telegram twitter whatsApp