طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین الملل10 نفر زخمی شدند / حمله به منزل رهبر شیعیان نیجریه
حالت جسمانی رهبر آزادی خواه شیعیان در نیجریه فیلم

حمله به منزل رهبر شیعیان نیجریه، موجب زخمی شدن 10 نفر از اعضای جنبش اسلامی این کشور شد.

رهبر شیعیان نیجریه, زخمی, نیجریه, حمله منزل رهبر شیعیان نیجریه زخمی

رهبر شیعیان نیجریه, زخمی, نیجریه, سوزاندن, حمله, عاشورا, پلیس نیجریه, عزداران حسینی, شیعیان نیجریه, حمله
به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری آناتولی، در پی حمله یک گروه از اشرار به منزل روحانی عالی رتبه شیعیان در نیجریه، دست کم 10 نفر زخمی شدند.


بر اساس این نقل از، افراد مجروح شده از اعضای جنبش اسلامی نیجریه هستند. این حمله روز گذشته (شنبه) در ایالت کادونا در شمال غربی نیجریه صورت گرفت. بر اساس گفته شاهدان، این حمله زمانی شروع شد که برخی از اعضای شیعه تلاش کردند تا پرچمی را که بر فراز سکونتگاه شیخ مختار سحابی بود، تعویض کنند. این پرچم سوخته شده بود، اما آنها مورد حمله گروهی داس به دست قرار گرفتند.


ابراهیم موسی، سخنگوی جنبش شیعیان نیجریه گفت: امروز به اعضای ما در یکی از مراکز اسلامی و منزل یکی از رهبرانمان، که اخیرا سوزانده شده بود، حمله شد. در این حمله 10 نفر دچار آسیب دیدگی جدی شدند. متاسفانه پلیس فقط نظاره گر این حمله بود.


با این حال، سخنگوی پلیس کادونا با رد این اتهام ها، گفت: ما در حال ارزیابی شرایط هستیم و بعد از آن، نتیجه را به اطلاع رسانه ها می رسانیم.


گفته می شود در حمله به شیعیان در روز عاشورا، ۱۸ نفر در شمال غرب نیجریه کشته شدند.تصویر چرا شیعیان نیجریه مورد حمله وحشیانه قرار می گیرند؟
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات