طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری مسابقات ورزشی شمالغرب کشور در اردبیل
برگزاری مسابقات ورزشی پسران استثنایی کشور در همدان

رئیس بسیج ورزشکاران سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: مسابقات فوتسال و والیبال شمالغرب کشور یادواره شهید اعلمی با حضور ۸ استان در اردبیل برگزار می شود.

مسابقات, برگزاری, اردبیل, برگزاری مسابقات ورزشی شمالغرب کشور اردبیل

مسابقات, برگزاری, اردبیل, ورزشی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ محمدجواد بیدار افزود: ستاد یادواره بزرگداشت شهید اسماعیل اعلمی، شهید شاخص ورزش کشور پس از ابلاغ و معرفی این شهید به عنوان شهید شاخص ورزش کشور در اردبیل تشکیل شد که تا به امروز بیش از 20 جلسه در رابطه با برگزاری این یادواره در سطح استان برگزار شده و تمامی مصوبات به اجرا رسیده است.

وی گفت: یادواره پهلوان شهید اسماعیل اعلمی و 184 شهید ورزشکار استان اردبیل روز دوشنبه 26 مهرماه ساعت 9:30 صبح در محل حسینیه ثارالله سپاه اردبیل برگزار می شود که در این مراسم از قهرمانان ملی و مدال آوران المپیکی و پارالمپیکی استان اردبیل دعوت به عمل آمده است.

رئیس بسیج ورزشکاران سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار داشت: مسابقات ورزشی شمالغرب کشور با حضور 8 استان، یادواره شهید اعلمی از فردا و در رشته های فوتسال و والیبال در اردبیل شروع می شود که برگزاری این مسابقات در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نیز گسترش ورزش در بین جوانان و نوجوانان می باشد.

استان اردبیل قهرمان مسابقات بوکس شمالغرب کشور شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات