طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
محرم مایه افتخار همه اصفهانی هاست
خانواده های شهدا مایه افتخار مردم هستند

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: برای من به عنوان یک اصفهانی محرم نویدکیا مثل قاسم حدادی فر، اسماعیل فرهادی، محمد صلصالی و سایر قهرمان هایمان مایه افتخار بوده است.

مایه افتخار, آذری, مدیرعامل باشگاه, محرم مایه افتخار اصفهانی هاست

مایه افتخار, آذری, مدیرعامل باشگاه, محرم نویدکیا, ذوب آهن اصفهان
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سعید آذری عصر دیروز بعد از پیروزی تیمش در شهرآورد اصفهان درباره عملکرد تیم و بازیکنان اظهار داشت: به بازیکنان تیمم تبریک می گویم که برابر یکی از بهترین تیم ها بازی قابل قبولی به نمایش گذاشتند و نتیجه خوبی کسب کردند. خدا را شاکرم که توانستیم با این پیروزی در جدول به رده بهتری برسیم.

وی درباره خداحافظی محرم نویدکیا از فوتبال خاطرنشان کرد: محرم فقط اسطوره سپاهان نیست و اسطوره همه اصفهانی هاست. محرم اسطوره ملی بوده که در عرصه ملی آسیب دیده است. من به عنوان مدیر باشگاه از همه زحماتی که او برای فوتبال کشیده تشکر می کنم و به وجود چنین قهرمان هایی افتخار می کنم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن تصریح کرد: در هر صورت هر قهرمانی یک روز ورزش را کنار می گذارد و زمان این اتفاق را هیچکس اندازه خود آن قهرمان نمی تواند حس کند. محرم آدم متفکری است و وقتی خودش به این نتیجه رسیده باشد که فوتبال را کنار بگذارد باید به تصمیم او احترام بگذاریم و اگر مانع نشویم بهتر است. برای من به عنوان یک اصفهانی محرم نویدکیا مثل قاسم حدادی فر، اسماعیل فرهادی، محمد صلصالی و سایر قهرمان هایمان مایه افتخار بوده است.

وی ادامه داد: نویدکیا یک آدم خاص با تفکرات خاص است و در آینده می تواند به یک نیروی انسانی خوب برای سپاهان تبدیل شود. اگر روی او سرمایه گذاری شود می تواند به عنوان یک مربی خوب خود را به فوتبال ایران تحمیل کند.

آذری درباره شرایط مجتبی حسنی بیان کرد: او 3 بار در این فصل هدایت ذوب آهن را بر عهده داشته که هر 3 بار را پیروز شده است. او توانمندی خود را به عنوان سرمربی تیم بزرگی مثل ذوب آهن اثبات کرده و ما در شرایطی سپاهان را بردیم که چند سال موفق نشده بودیم پیروز شویم.

وی همچنین از برگزاری جلسه هیئت مدیره ذوب آهن خبر داد و خاطرنشان کرد: بحث سرمربی در جلسه دوشنبه که تاثیرگذار و تعیین کننده است مورد بررسی قرار می گیرد. من به شخصه فکر می کنم باید به نیروی های تازه نقس و جوان مثل حسینی اعتماد کنیم.
بستن بازوبند کاپیتانی مایه افتخار است | نویر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات