طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیوزارت دفاع قادر به تامین دوربین های پیشرفته سیستم های ارتباطی و ناوبری است
وزارت دفاع تامین تجهیزات مورد نیاز محیط بانان را برای پنج سال بر عهده گرفت

وزیر دفاع گفت: وزارت دفاع قادر است دوربین های پیشرفته سیستم های ارتباطی و ناوبری را به طور کامل تأمین کند.

تفاهم نامه همکاری, وزیر دفاع, صنایع دفاع, وزارت دفاع قادر تامین دوربین پیشرفته سیستم ارتباطی ناوبری

تفاهم نامه همکاری, وزیر دفاع, صنایع دفاع

به نقل از حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با حضور سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی، محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و سرکار خانم ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تفاهمنامه چهارجانبه تامین تجهیزات حفاظتی و اطفاء حریق مورد نیاز برای حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی کشور با استفاده از ظرفیت صنایع دفاعی کشور امضا شد.


سردار حسین دهقان در مراسم امضای این تفاهمنامه طی سخنانی اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت صنایع دفاعی، وزارت دفاع حاضر است برنامه توسعه راه آهن کشور را نیز اجرایی کرده و در این مسیر کار را با کیفیت و زمانبندی استانداردی که در همه جای جهان وجود دارد، پیش ببرد.


وزیر دفاع افزود: وزارت دفاع صفر تا صد صنعت ریلی کشور را پشتیبانی خواهد کرد و ظرفیت تولید واگن این وزارتخانه در سال هزار دستگاه است ضمن اینکه تجهیزات کنترل، سوزنبانی و سیگنالینگ را نیز تولید خواهیم کرد.


وی تصریح کرد: وزارت دفاع قادر است دوربین های پیشرفته سیستم های ارتباطی و ناوبری را به طور کامل تأمین کرده و ناوگان بالگردی کشور را نیز در هر کلاسی تأمین و تجهیزات مورد نیاز آن را تولید کند.


این عضو کابینه یازدهم از توانایی تأمین ناوگان هواپیمایی سبک تا ظرفیت ۵۰ نفر در وزارت دفاع را مورد اشاره قرار داد و افزود: از این بعد نباید نگاه ما به دیگران به نحوی باشد که به ما کمک کنند و علاوه بر اینکه پول دریافت می کنند، ناز کرده و بر سر ما منت بگذارند و هر کجا هم که خودشان خواستند ما را به تسلیم بکشانند.


سردار دهقان در پایان خاطرنشان کرد: اکنون حاضریم برنامه توسعه راه آهن کشور را با ساز و کار مد نظر سازمان برنامه و بودجه اجرا کنیم.


وزارت دفاع تجهیزات مورد نیاز محیط بانان را تامین می کند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات