طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی برای نخستین بار در دانشگاه آزاد واحد تربت جام
سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام معرفی شد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام گفت: پذیرش نخستین دانشجویان دکتری روانشناسی سلامت و عمومی سر شروع جذب دانشجو در سایر رشته های روانشناسی این واحد خواهد بود.

تربت جام, پذیرش دانشجو, دکترای تخصصی, پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی نخستین بار دانشگاه آزاد واحد تربت جام

تربت جام, پذیرش دانشجو, دکترای تخصصی, دانشگاه ازاد اسلامی
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، دکتر داوودی در آستانه سال تحصیلی95 با حضور درکلاس درس دانشجویان نخستین دوره دکتری تخصصی این واحد دانشگاهی ،اظهار داشت: در آینده نزدیک واحد تربت جام همانگونه که در حوزه روانشناسی جزو برترین های شرق ایران است در سایر رشته ها نیز سرآمد خواهد بود.

وی با اشاره به افزایش65 درصدی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و روند رو به رشد آن افزود: در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی تربت جام بیشترین نسبت دانشجویان تحصیلات تکمیلی استان را داراست.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام با تاکید به اینکه موضوع کمیت دانشجو نباید باعث تنزل کیفیت آموزشی شود بیان کرد: بخش مهمی از تحقق امر کیفیت آموزشی به دانشجویان تحصیلات تکمیلی مربوط می شود که باید همواره مطالبه گر باشند و در حفظ شان و جایگاه خود تلاش کنند.

دکتر داوودی با اشاره به برخی کاستی های موجود در واحد تربت جام از دانشجویان دوره دکتری خواست با نقد کردن و ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده دانشگاه را در جهت رفع مشکلات احتمالی یاری کنند.

دفاع نخستین گروه دانشجویان دکتری ریاضی کاربردی دانشگاه شهرکرد از رساله تخصصی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات