طاها پخش

ورزشیپیشکسوت فوتبال مشهد، مدیرعامل پدیده شد
تیم فوتبال سپاهان به مصاف پدیده مشهد می رود

هادی برگی زر مدیرعامل باشگاه ورزشی پدیده شد.


پدیده مشهد

ورزش سه: به نقل از روابط عمومی کمپانی پدیده، عصر امروز طی حکمی از سوی مدیرعامل کمپانی پدیده هادی برگی زر به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان منصوب شد.


علی حامدمقدم مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل گروه شرکتهای پدیده در اینباره گفت: هادی برگی زر از چهره های شناخته شده فوتبال مشهد و دارای سوابق ارزنده مدیریتی در حوزه ورزش و دارای مدرک مربیگری حرفه ای فیفا و مدرک مربیگری a آسیا است.


وی با اشاره به حکم انتصاب برگی زر از سوی مدیرعامل کمپانی پدیده گفت: در این حکم 4 سیاست زیاد برای ایشان تبیین شده است که عبارتند از ایجاد منابع درآمدی پایدار به منظور رسیدن به استقلال مالی موسسه،  ایجاد ساختار حرفه ای باشگاه براساس ضوابط و مقرارت فدراسیون فوتبال و کنفدراسیون آسیا، برنامه ریزی در جهت کسب رتبه های شایسته در جدول لیگ فوتبال کشور در قالب ارائه برنامه اجرائی مدون و اهتمام و برنامه ریزی در جهت کشف و پرورش استعداد های جوان به منظور پشتوانه سازی برای باشگاه.


حامدمقدم ادامه داد: در این حکم بر استفاده از توان و مشورت مسئولان و کارشناسان مربوطه در راستای تحقق سیاست های هیئت مدیره برای ارتقاء جایگاه موسسه فرهنگی ورزشی پدیده تاکید شده است.

دستگیر مدیرعامل پدیده کیش در مشهد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp