طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

اخبار اجتماعیکشف 35 کیلوگرم مواد مخدر در قزوین
برچسب ها: ,
کشف 170 کیلوگرم مواد مخدر در بخش صیدون

کشف بیش از ۳۵ کیلوگرم مواد مخدر، توقیف خودروی سواری با ۴۱ میلیون ریال خلافی و ... از مهم ترین اخبار کوتاه انتظامی است.


مواد مخدر, قزوین

خبرگزاری تسنیم: سرهنگ نصراله بیگلری رئیس پلیس راه استان قزوین اظهار داشت: ماموران پاسگاه پلیس راه آزاد راه قزوین - رشت در حین کنترل خودروهای عبوری در محور آزاد راه قزوین - رشت، یک دستگاه سواری پژو 206 را به دلیل ارتکاب تخلف عدم استفاده از کمربند ایمنی متوقف کردند.

وی ادامه داد: با استعلام از سوابق خودرو مشخص شد که این سواری دارای 111 فقره تخلف و 41 میلیون و 850 هزار ریال جریمه پرداخت نشده است که بلافاصله توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

بیگلری افزود: بیشترین تخلفات ثبت شده برای این خودرو، سرعت غیر مجاز و عبور از چراغ قرمز بوده است.

رئیس پلیس راه استان قزوین بیان کرد: با توجه به نقش سرعت غیر مجاز در ایجاد صدمات جانی شدید به راننده و سرنشینان در زمان تصادف ، برخورد با تخلفات حادثه ساز به ویژه سرعت غیر مجاز و عدم استفاده از کمربند ایمنی بعنوان خط قرمز پلیس راه استان قزوین در دستور کار عوامل اجرایی قرار داشته و به صورت قاطع و بدون اغماض با رانندگان متخلف در سطح راه های استان برخورد خواهد شد.

بازداشت سارق حرفه ای با 6 فقره سرقت

سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان قزوین اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخل خودرو در سطح شهرستان ، موضوع در دستورکار تیمی مجرب از ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری 12 شهرستان با انجام اقدامات پلیسی، سرانجام سارق داخل خودرو را که فردی دارای سابقه محکومیت قضایی بوده، در حین انجام سرقت شناسایی و بازداشت کردند.

طرهانی گفت: متهم در تحقیقات پلیسی به شش فقره سرقت داخل خودرو اعتراف و بعد از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی و سبعد روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین به شهروندان توصیه کرد: خودروهای خود را به سیستم ایمنی مجهز کرده و از نگهداری اشیاء و اموال قیمتی و وجه نقد در خودروها خودداری کرده و همچنین هرگونه موارد مشکوک را بلافاصله به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

بیش از 35 کیلوگرم مواد مخدر در استان قزوین کشف شد

سرهنگ محسن قلی پور رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی قزوین اظهار داشت: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی ساکن بوئین زهرا قصد جابجایی محموله مواد مخدر از نوع تریاک را در سطح استان دارد، بلافاصله رسیدگی موضوع باهماهنگی مقام قضایی در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، ضمن شناسایی خودروی متهمان که از مسیر "بوئین زهرا" به قزوین در حرکت بودند، در یک عملیات غافلگیرانه متوقف و در بازرسی به عمل آمده از خودوری مذکور مقدار 35 کیلوگرم تریاک کشف شد.

قلی پور بیان کرد: این ماموران در اقدام دیگری در راستای تدابیر سردار فرماندهی انتظامی استان و با هماهنگی مقام قضایی بر ایست بازرسی خودروهای مشکوک، در حین کنترل خودروهای عبوری از عوارضی قزوین-زنجان به یک دستگاه خودروی پراید دارای سه سرنشین مشکوک شدند که بعد از بازرسی خودرو مقدار 990 گرم مواد مخدر از نوع هروئین را که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود را کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین با اشاره به اینکه در این راستا 4 نفر متهم بازداشت شد، خاطرنشان کرد : متهمان بعد از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مقامات قضائی شدند.

کشف 250 کیلوگرم مواد مخدر در میناب
facebook google telegram twitter whatsApp