طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیتمجید سرمربی روس ها از بانوان ایرانی
برچسب ها:
تمجید سایت روسی از ایرانی ها برای احیاء شدن کشتی باشگاهی

کوزمین تنها مشکل تیم بانوان ایران را ضعف تاکتیکی دانست.


فوتسال

خبرگزاری برنا: سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان روسیه در خصوص پیروزی مقابل ایران گفت: از بازیکنان تیم راضی بودم چرا که تمامی نکاتی که از آنها خواسته بودم، در زمین بازی به نمایش گذاشتند. شناخت خوبی از تیم ایران داشتیم و همین امر باعث شد تا بازی پر گل و جالب باشد. تیمم از مشکلات فنی برخوردار بود چرا که بازیکنان جوانی را در اختیار داشته و بازیکنانم باید با حضور در مسابقه بازی خود را به نمایش بگذارند و در نهایت با بررسی عملکردشان، در درفع مناطق ضعف و قوت تیم بیشتر کار کنیم.


کوزمین در ادامه گفت: سه روز پیش از سفر به ایران، بازیکنانم را در اختیار داشتم . روی خط حمله و دفاع کار کردیم. در بازی اول کارمان کمی سخت بود چرا که ارتباط و تفاهمی که باید بین مربی و بازیکن برقرار می شد، رخ  نداد. اما در بازی دوم با تفکرات یکدیگر بیشتر آشنا شده و در نهایت پیروز میدان شدیم.


سرمربی روس ها در پایان اضافه کرد: از ترکیب تیم ایران در بازی های آسیایی بسیار راضی بودم و بهترین ترکیب برای تیم ملی فوتسال ایران بود. بازیکنان ایران هر کدام از لحاظ فنی بسیار عالی هستند و مشکلی ندارند. فکر می کنم از لحاظ تاکتیکی دچار ضعف هستند که با رفع این مشکل می توانند در مسیر موفقی قرار بگیرند.

درخشش بانوان آران و بیدگل در المپیاد ورزشی روستاییان
facebook google telegram twitter whatsApp