طاها پخش

ورزشیآخر فصل می بینید چه کسی قهرمان می شود | زلاتان
تصویر خالق مشترک آخرین قهرمانی وَ آخرین ناکامی فرانسه

زلاتان ابراهیموویچ، ضمن تأیید پیشنهاد شیاطین سرخ در دوره فن خال، از اطمینانش نسبت به کسب عناوین قهرمانی صحبت کرده است.


زلاتان

وبسایت نود: به نقل ازManchester evening news، مهاجم سوئدی منچستریونایتد فاش کرد که در زمان فن خال پیشنهادی از سوی این تیم داشته است. وی در این باره گفت:


صحبت هایی در مورد پیشنهاد منچستریونایتد به من بوده که صحت هم دارد، اما من معتقدم آن پیشنهاد در زمان خوبی ارائه نشده بود. اما بعد ازآن، منچستریونایتد آقای خاص را به خدمت گرفت. وقتی آقای خاص با شما صحبت کند، حتما پیشنهادش را خواهید پذیرفت. او نیاز نداشت عمده با من صحبت کند. همین که به من گفت در منچستریونایتد مرا می خواهد، من پذیرفتم.

وی درنهایت در مورد اشتیاق خودش و مورینیو برای قهرمانی، این طور ادامه داد:


می دانم او دنبال چیست و چه انتظاراتی دارد. او یک برنده است و من خودم را هم یک برنده می دانم. هردوی ما هر کاری برای پیروزی خواهیم کرد. در گذشته به عناوین قهرمانی دست یافته ایم و بازهم آن را تکرار خواهیم کرد. هرچه زمان بیشتری در کنار هم باشیم و هرچه بیشتر تمرین کنیم، بهتر خواهیم شد.


در انتهای فصل، خواهید دید چه کسی جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد. شما یک بازی را به خاطر نخواهید سپرد، بلکه تنها تیمی که قهرمان شود در ذهن ها باقی خواهد ماند.


گفتنی است این بازیکن در دوران حضورش در اینتر، یک فصل با مورینیو کار کرده بود که حاصل آن قهرمانی در سری آ بوده است. زلاتان ابراهیموویچ همیشه از تحسین کنندگان مورینیو بوده است.

آخرین ایستگاه رئال پیش از فصل 2017 فیلم
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp