طاها پخش

تبلیغ درکار
ورزشیبازی دادن به رضاییان احمقانه است | چوک
تنها علت بازی نکردن رضاییان در پرسپولیس

مکالمه تکان دهنده مربی پرسپولیس با یک هوادار در اینستاگرام فاش شد.

کاپ: ماجرای بازی ندادن برانکو به رامین رضاییان این روزها نقل محافل شده و همه از آن صحبت می کنند. برخی این حرکت برانکو را لجبازی با کی روش می دانند و برخی دیگر، تنبیه آقای سرمربی برای بازیکن یاغی که ابتدای فصل تیم را ترک کرد و جواب تلفن های برانکو را نداد.


اما در اتفاقی کم نظیر و جذاب از علت اصلی بیرون ماندن رامین پرده برداشته شد. یکی از هواداران سرسخت و متعصب سرخپوشان و البته رامین رضاییان از طریق دایرکت اینستاگرام، توانست با استرتن چوک، دستیار اول برانکو ارتباط برقرار کند و مکالمات جذاب و در عین حال عجیبی را رد و بدل کند.


اتفاقی که بعد از انتشار در فضای مجازی باعث شد هواداران پرسپولیس به صفحه چوک بروند و نسبت به اظهارات او واکنش نشان بدهند.

گفتگوی جذاب یک هوادار با استرتن چوک درباره بازی دادن به رضائیان


هوادار: چرا به رضائیان در نیمه دوم برای فشار بیشتر بازی نمیدهید؟ مثلا در پست وینگر به جای احمدزاده یا عالیشاه؟چون رامین سریع است و میتواند به تیم کمک کند.یا اینکه ماهینی به سمت چپ و جای ربیع خواه برود و رضائیان در سمت راست بازی کند.


چوک: ابتدا من باید به شما پاسخ دهم و سبعد از شما به عنوان هوادار پرسپولیس پاسخ میخواهم.


پاسخ این است که شما خوب نمیبینید، زیرا رامین بازیکن سریعی نیست. او بازیکن کندی است اما بی علت و با دلیل، دوندگی بسیار زیادی دارد. دوم اینکه اگر شما طرفدار پرسپولیس هستید و ایرانی هستید چرا به تیم ملی فشار نمی آورید تا بهترین دفاع راست ایران یعنی ماهینی در تیم ملی بازی کند.


خواسته های شما برای تغییر دادن بهترین خط دفاعی ایران «شامل حسینی، انصاری، ربیع خواه و ماهینی»، احمقانه است و به ما نشان می دهد که شما بی بصیرت و خودخواهانه طرفدار یک بازیکن هستید نه کل تیم. متاسفانه شما طرفدار واقعی تیم نیستید.


هوادار: باشه،من قانع شدم و از پاسخ دهی شما سپاسگزارم.


چوک: یک سوال، کی روش بهتر است یا برانکو؟ 


هوادار: هر دو، اما در نظر من برانکو بهتر است.


چوک: هر دو بهتر هستند هاها. "استایل کلاسیک ایرانی «احتمالا نوع جواب دادن ما ایرانیها منظورش بوده»" .شما هواداران فشار بیاورید تا ماهینی و کمال را به تیم ملی دعوت کنند.


هوادار: با شما موافقم، همینطور عالیشاه و مسلمان، من فکر میکنم تیم ملی به مسلمان نیاز دارد.


چوک : هوووم، نه هنوز، اگر او مسلمان همینطور پیشرفت کند، فصل پس میتواند به تیم ملی دعوت شود. اما ماهینی بهتر از هر دفاع راستی در تیم ملی است و کمال هم از تیموریان و دژاگه!! بهتر است.!! حرف آخر اینکه، لطفا با «آوردن نام» بازیکنان ذخیره به تیم اصلی فشار وارد نکنید.


پرسپولیس, پرسپولیس, پرسپولیس, چوک بازی دادن رضاییان احمقانه

پرسپولیس

کاوه در خطر از دست دادن بازی با ذوب آهن
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp