طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیداورزنی زیر قول خود خواهد زد؟
کلاتنبرگ دربی منچستر را سوت خواهد زد

رییس فدراسیون والیبال با قاطعیت اعلام کرده بود تا تیم های لیگ برتری تسویه حساب مالی انجام ندهند کارت بازی برای آنها صادر نخواهد شد، این در حالی است که تنها 2 تیم تا امروز قراردادهای خود را ثبت کرده اند.


والیبال ایران

ورزش سه: مشکلات مالی و بدهکاری های بیش از حد تیم های لیگ برتری مهم ترین مشکل والیبال هستند که تعداد بازیکنان طلبکار و تیم های مقروض هر روز بیشتر می شود. این معضل نگران کننده سوژه اصلی مراسم قرعه کشی لیگ برتر بود اما محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال با قاطعیت گفت:« تیم هایی که به تعهدات مالی خود تا 20 مهرماه عمل نکنند اجازه حضور در لیگ نخواهند داشت و تماس های نمایندگان مجلس و فرماندار با فدراسیون والیبال تنها باعث شرمندگی ما خواهد شد.»


تا بیستم مهر اتفاقی برای تیم های بدهکار رخ نداد و در فاصله ای کوتاه تا لیگ برتر بیش از 10 تیم مشکلات مالی دارند.


تسویه حساب مالی در صورتی مورد تایید فدراسیون والیبال است که تیم ها حتی یک شاکی مالی هم نداشته باشند و پرونده بازی در کمیته انضباطی وجود نداشته باشد، شرایطی که تنها برای 3 تیم مهیا شده است که 2 تیم شرایط خاصی دارند. راه ساری و شهرداری اراک تیم هایی تازه واردی هستند که هنوز وارد لیگ نشده اند که شاکی داشته باشند و بانک سرمایه تنها تیمی است که تسویه حساب مالی را از لیگ گذشته انجام داده اند.


با این حال فدراسیون والیبال قاطعانه اعلام کرده است کارت بازی برای تیم های بدهکار صادر نخواهد شد و تنها در فاصله 3 روز تا شروع لیگ تیم های بدهکار همچنان شرایط گذشته را دارند.

ابلاغیه سیاست های کلی انتخابات یکی از مهمترین تحولات حقوقی کشور را رقم خواهد زد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات