طاها پخش

دانستنی های علمیویدئوی صفحه نمایش منعطف شیائومی را ببینید
دانلود نرم افزار فیلم برداری اَز صفحه نمایش گوشی +پشتبانی از زبان فارسی

در خبری که چند روز پیش منتشر شد، تصاویری بود که یک صفحه نمایش خمیده با رابط کاربری شیائومی را نشان می داد و چون این صفحه هیچ بخش داخلی دیگری نداشت ما به اعتبار این تصویر شک کردیم اما ظاهراً کاملاً در اشتباه بودیم.

وب سایت ترنجی - سینا سهیلی فر: همین دیروز بود که به شما خبری در مورد تلاش شیائومی برای تولید صفحه های نمایش منعطف را دادیم. در این خبر تصاویری بود که یک صفحه نمایش خمیده با رابط کاربری شیائومی را نشان می داد و چون این صفحه هیچ بخش داخلی دیگری نداشت ما به اعتبار این تصویر شک کردیم اما ظاهراً کاملاً در اشتباه بودیم.

نمایشگر خمیده, گوشی, شیائومی, ویدئوی صفحه نمایش منعطف شیائومی ببینید

گوشی, نمایشگر خمیده, شیائومی


امروز یک ویدئو در یوتیوب منتشرشده که همان صفحه نمایش منعطف را در عمل نشان می دهد. در این ویدئو می توانید ببینید که در این صفحه رابط کاربری به نرمی حرکت کرده و بدون مشکل در بخش خم شده هم عمل می کند.

سؤالی که در این مورد باقی می ماند این است که آیا شیائومی قادر است این محصول را با قیمتی معقول به بازار عرضه کند؟ به ویژه که این کمپانی با محصولات خوش قیمت خود شناخته می شود.

در ضمن فراموش نکنید که شیائومی تنها کمپانی چینی تولیدکننده ی گوشی هوشمند نیست که بر روی تولید صفحه نمایش منعطف کار می کند.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی عکس زیر کلیک کنید:
آیفون های آینده با صفحه نمایش MicroLED!
facebook google telegram twitter whatsApp