طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیمنصوریان به ترکیب تیم برنده دست می زند؟
برچسب ها:
معتقدم به ترکیب تیم موفق نباید دست زد | ترابیان

علیرضا منصوریان در دوران مربیگری اش در نفت تهران و استقلال نشان داده است که علاقه زیادی به تغییرات زیادی در ترکیب تیمش دارد.

ورزش سه: سرمربی جوان استقلال اعتقادی به این اصل کلی در فوتبال ندارد که مربی به تیم برنده دست نمی زند و بارها ترکیب تیمش را دستخوش تغییرات اساسی کرده است. او در نفت تهران در هر بازی دست به تغییرات زیادی در ترکیب تیمش می زد و در استقلال هم همین رویه را در پیش گرفته است تا جایی که در بازی با سیاه جامگان ترجیح داد مجید حسینی که عملکرد فوق العاده ای در خط دفاع داشت را نیمکت نشین کند و به جای او پادوانی را برای نخستین بار در ترکیب اصلی به میدان بفرست.

البته این تغییرات فقط به خط دفاع مربوط نمی شود و منصوریان در خط هافبک و حمله هم تغییرات زیادی در تیمش داشته است و الآن باید دید آیا در بازی با سایپا در هفته نهم لیگ برتر آیا به ترکیب تیم خود نسبت به بازی با سیاه جامگان دست می زند یا نه.

منصوریان علاقه زیادی دارد که تغییراتی در هر بازی در ترکیب تیمش ایجاد کند تا به نوعی هم به بازیکنان فشار نیاید و هم سیستم او برای حریفان ناشناخته باقی بماند اما به نظر می رسد او باید این نکته را هم در نظر بگیرد که تیمش تازه در مسیر پیروزی قرار گرفته است و شاید بهتر باشد او به تیمی که استقلال را به جاده موفقیت برگردانده است اعتماد کند.

منصوریان به رابسون- حسینی دست نمی زند
facebook google telegram twitter whatsApp