طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اقتصادیقیمت گوجه دو برابر شد
قیمت خودروهای شرکت هیوندای در بازار جدول

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار گفت: قیمت گوجه به علت مشکلات حمل و نقل و کاهش عرضه در بازار با افزایش قیمت همراه شده است که طی چند روز آینده این مشکل برطرف خواهد شد.


قیمت میوه خبرگزاری میزان: رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار گفت: قیمت گوجه به علت مشکلات حمل و نقل و کاهش عرضه در بازار با افزایش قیمت همراه شده است که طی چند روز آینده این مشکل برطرف خواهد شد.

سیدحسین مهاجران در خصوص تغییرات قیمت میوه در هفته جاری گفت: قیمت انواع میوه بعد از اتمام تعطیلات در بازار با ثبات نسبی همراه بوده است.

وی با بیان افزایش قیمت 100 درصدی گوجه در بازار افزود: قیمت گوجه طی چند روز گذشته با افزایش قابل توجهی مواجه شده است و هرکیلو از آن با قیمت هزار و 800 تومان در میادین عرضه می شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار علت افزایش قیمت گوجه را وجود مشکلاتی در حمل و نقل این محصول اعلام کرد و گفت: کاهش گوجه در بازار در پی نرسیدن گوجه از شهرهای متفاوت به میادین علت اصلی افزایش قیمت گوجه بوده که طی چند روز آینده با افزایش عرضه به قیمت های روز قبل باز می گردد.

مهاجران در خصوص قیمت انواع میوه در بازار اظهار کرد: هر کیلو پرتقال کوهستان جیرفت 5 هزار و 500 تومان، هرکیلو پرتقال دشتی و گریپ فروت بین 2 هزار تا 2 هزار و 500 تومان و هر کیلو نارنگی شمال از 2 هزار تا 4 هزار تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می شود.

وی با بیان ورود نوبرانه خرمالو به بازار افزود: هرکیلو خرمالو بین هزار و 500 تا 3 هزار تومان در میادین میوه و تره بار درحال عرضه است.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار در خصوص قیمت برخی دیگر از میوه ها در میادین میوه و تره بار گفت: هرکیلو انار بین هزار و 500 تا 4 هزار تومان، هرکیلو موز بین 3 هزار تا 4 هزار تومان و هرکیلو لیموشیرین بین 3 هزار تا 4 هزار تومان فروخته می شود.

قیمت طلای جهانی ثابت ماند
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات