طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیگسترش فولاد از خواب بیدار شد | کمالوند
گسترش فولاد مرا نخواست | نصرتی

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت:خوشحالی پیروزی مقابل پدیده برای ما تمام شده است و ما به دیدار هفته آینده خود فکر می کنیم.

خبرگزاری تسنیم: فراز کمالوند در نشست خبری پس از پیروزی تیمش مقابل پدیده مشهد اظهار داشت:بازی کیفیت خوبی داشت و ما در 90 دقیقه به تیم حریف هیچ فرصتی ندادیم و چندین فرصت گلزنی خوب را از دست دادیم که این موضوع نشان دهنده بلوغ تاکتیکی گسترش فولاد است. با این باخت چیزی از ارزش های گسترش فولاد کم نمی شود چون آنان تیم خوبی هستند.

وی افزود: بهترین تیتری که رسانه ها می توانند برای این دیدار به کار بگیرند تیتر "گسترش بیدار شد" است که امیدوارم این روند تا نیم فصل ادامه پیدا کند و ما بتوانیم خودمان را به جایگاه واقعی مان برسانیم. در نیم فصل نیز امیدواریم با تغییراتی که انجام می دهیم در نیم فصل دوم به جمع تیم های بالانشین جدول و مدعیان برسیم. خوشحالی این برد را در رختکن گذاشتیم و از الان به بازی هفته آینده فکر می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد خاطرنشان کرد: زمانی که تیم در رسیدن به پیروزی ناموفق است انتقادات آغاز می شود اما خدا را شکر امروز فشار روانی از روی بازیکنان ما برداشته شد. شاید اگر در نیمه اول به گل نمی رسیدیم کار برای ما سخت می شد و اتفاقات دیدارهای گذشته تکرار می شد.

کمالوند در مورد عملکرد بازیکنانش گفت: از همه آنان راضی هستم اما باید اول از پزشک و روانشناس تیم مان تشکر کنم که کمک زیادی به ما کردند. همچنین از امام حسین(ع) تشکر می کنم که در این ایام عزاداری تیم ما را از فشار خارج کرد.

وی تصریح کرد: این برد کمک زیادی به ما می کند و شما مطمئن باشید که گسترش فولاد نماینده شایسته ای برای فوتبال آذربایجان خواهد بود.

آخرین حالت مهاجم برزیلی گسترشی ها / کلاس روانشناسی برای شاگردان کمالوند
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات