طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیامکانات جدید به گلکسی S7 اضافه شد
گلکسی اس 7 سامسونگ و این همه امکانات!

سامسونگ ویژگی «صفحه نمایش همیشه روشن» یا AOD را در موبایل های گلکسی S7 و نسخه Edge آن به روز رسانی کرد، و ویژگی شخصی سازی بیشتری را به آن افزود.

وب سایت دیجیاتو - حمید مقدسی: سامسونگ ویژگی «صفحه نمایش همیشه روشن» یا AOD را در موبایل های گلکسی S7 و نسخه Edge آن به روز رسانی کرد، و ویژگی شخصی سازی بیشتری را به آن افزود. در این آپدیت، دو تِم تقویم قبلی به یک مورد تقلیل یافته، ضمن اینکه می توانید با استفاده از دو گزینه جدید برای نمایش ساعت، هر تصویری را به عنوان بعد زمینه AOD انتخاب کنید.

سامسونگ, گوشی, گلکسی اس 7, امکانات گلکسی S اضافه

سامسونگ, گوشی, گلکسی اس 7


همچنین وضعیت نمایش ساعت جدید در این دو موبایل، ویژگی افزودن متن و تنظیم فونت آن را ممکن می سازد. البته متأسفانه به روز رسانی اخیر، اعلان های اپلیکیشن های ثالث را پشتیبانی نمی کند، اما احتمالاً شاهد این قابلیت در آپدیت اندروید 7.0 خواهیم بود، که رابط کاربری Grace UX را به دو اسمارت فون مورد بحث می آورد.

گلکسی اس 7, گوشی, سامسونگ, امکانات گلکسی S اضافهبا این حال، می توانید اطلاعات قطعه در حال اجرا توسط تمامی اپلیکیشن های پخش موسیقی را روی AOD به نمایش درآورید. طبق اظهارات سامسونگ، مصرف انرژی نیز بهینه شده و اکنون در هر ساعت کمتر از 1 درصد باتری مصرف می کند.

البته این شرکت می گوید آمار مصرف باتری طبق سنجش های داخلی آنها اعلام شده، و ممکن است بر اساس محتوای انتخاب شده برای صفحه نمایش همیشه روشن، مصرف بیشتری را شاهد باشیم.

گفتنی است برای دریافت این آپدیت می توانید از گزینه تنظیمات به قسمت صفحه نمایش رفته و وارد منوی AOD شوید، سبعد روی عبارت About Always On Display (درباره صفحه نمایش همیشه روشن) تپ کرده و دکمه آپدیت را بفشارید.

تجهیز امکانات آزمایشگاهی مهمترین کار وزارت علوم تا پایان دولت یازدهم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات