طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیانهدام بزرگترین شبکه مدلینگ در جنوب شرق کشور
شروع ساخت بزرگترین بیمارستان جنوب شرق کشور

بزرگترین شبکه سازمان یافته مدلینگ و رواج فساد زیرزمینی جنوب شرق کشور که به صورت منطقه ای و کشوری فعالیت می کردند توسط سربازان گمنام مرکز اطلاعات سپاه سلمان در زاهدان متلاشی شد.


مدلینگ

خبرگزاری فارس: بزرگترین شبکه سازمان یافته مدلینگ و رواج فساد زیرزمینی جنوب شرق کشور که به صورت منطقه ای و کشوری فعالیت می کردند توسط سربازان گمنام مرکز اطلاعات سپاه سلمان در زاهدان متلاشی شد.

بعد از ناکامی های متعدد گروه های معاند نظام از ورود به داخل خاک کشور و انجام عملیات های تروریستی، پروژه نفوذ فرهنگی و رخنه به اعتقادات جوانان شیعه و سنی استان را کلید زدند که در این رابطه، با عجیر کردن تعدادی از افراد خودفروخته داخل استان و کشور قصد داشتند تا نسبت به یارگیری از میان مردم این استان نیز اقدام کنند.


این نقل از می افزاید: هر چند این شبکه غیرقانونی مدلینگ کاملاً به طرز ماهرانه و در پوشش های متفاوت فعالیت می کرد اما از دید مردم اصیل و بصیر استان پنهان نماند و نقل ازات مردمی مختلفی به این مرکز ارسال شد و با توجه به اهمیت موضوع و پیشگیری از رخنه فرهنگی دشمنان، عملیاتی کردن بیانات مقام معظم رهبری درباره برخورد شدید با هجمه های فرهنگی و احترام به خواست مردم، بررسی این پرونده به طور ویژه در دستور کار سربازان گمنام مرکز اطلاعات سپاه سلمان قرار گرفت.

در بخش دیگری از این نقل از آمده است: تمام افراد این شبکه سازمان یافته مدلینگ بعد از هماهنگی با مقام محترم قضایی صبح 24 مهر ماه دستگیر، احضار و مورد ارشاد قرار گرفتند.

بنابراین نقل از، این شبکه مدلینگ با جذب تعداد زیادی از دختران و پسران به طور غیرقانونی و زیرزمینی، آنها را اغفال کرده و در وضعیت های متفاوت از آنها تصویربرداری داشته است و خوراک تبلیغاتی برخی از مجلات و شبکه های مجازی مدلینگ بین المللی را تهیه می کرده است.

گردانندگان این شبکه مدلینگ، در ابتدا با وعده حقوق های هنگفت، جوانان را جذب خود می کردند اما بعد از سوء استفاده از آنها، افراد جذب شده را با تهدید و ارعاب مجبور به همکاری می کردند که در نهایت 11 نفر از سرشبکه های این تیم که در زاهدان مستقر بودند در عملیات سربازان گمنام امام زمان(عج) مرکز اطلاعات سپاه سلمان بازداشت و تحویل مراجع قضایی شدند.

همچنین بیش از 50 نفر در این رابطه احضار و مورد ارشاد قرار گرفتند و تعداد سه باب آتلیه زیرزمینی از آنها کشف و پلمپ شد.

روابط عمومی مرکز اطلاعات سپاه اعلام کرد: فراهم کردن فساد و ترویج ابتذال و فحشا در جامعه به خصوص جوانان در شبکه های مجازی و آتلیه های زیر زمینی، رواج مدلینگ و عکاسی های غیرمجاز و انتشار آن در فضای مجازی در جهت کسب درآمد نامآغاز و غیر اخلاقی از جمله جرائم این گروه است.

شایان ذکر است تمام صفحات مجازی فعال این شبکه در فضای مجازی توسط سربازان گمنام مرکز اطلاعات سپاه استان مسدود و از دسترس خارج شد.

روابط عمومی مرکز اطلاعات سپاه سلمان ضمن هشدار به خانواده ها تاکید کرد: برخی از افراد بازداشت شده این تیم به طور ناخواسته و از روی جهل و ناآگاهی از نوع فعالیت این گروه وارد تیم آنها شده بودند که بعد از بازداشت متوجه اشتباه خود شدند.

افتتاح بزرگترین بیمارستان بخش خصوصی در جنوب شرق کشور
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات