طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبیانیه تند 2 آتشه های اینتر علیه ایکاردی
بیانیه تند افشارزاده علیه وزیر ورزش

ایکاردی در کتاب زندگینامه خود که به تازگی منتشر کرده است، خود را یک قهرمان خطاب کرده و از رفتار یکی از 2 آتشه های اینتر در منطقه کوروا نورد سن سیرو انتقاد کرد. حال کوروانورد در بیانه ای به شدت پاسخ ایکاردی را داده است.

ورزش سه: ایکاردی سال 2015 در جریان شکست 3-1 مقابل ساسوئولو پیراهن خود را به یک کودک هدیه داد که یکی از هواداران کوروانورد او را از دست آن کودک گرفت و به سمت ایکاردی پرت کرد.

ایکاردی در کتاب خود به این موضوع انتقاد کرد و از اینکه پاسخ آن فرد را داده است خود را یک قهرمان خطاب کرده است.

کوروانورد که بزرگترین گروه هواداری اینتر است، در بیانیه ای خطاب به ایکاردی گفته است:" ایکاردی، تا آنجا که به ما مربوط می شود، تو برای ما تمام شده هستی. چرا چنین داستان کثیفی را سر هم کرده ای؟ ما از این کتاب مسخره شگفت زده هستیم و آن داستان دروغی بیش نیست.

ما صرفا خواستار تلاش و صداقت هستیم در حالی که او ما را چهره ای خشن و تهدید آمیز نشان داده است  و تفکرات اشتباهی در ذهن خود متصور است. شخصی مانند او لایق بازوبند کاپیتانی نیست.

او از کمک به بچه های کوچک می گوید در حالی که حادثه ای را بیان می کند که هرگر اتفاق نیافتاده تا خود را برتر از ما بداند. همه می دانند که تنها کوروانورد است که به کودکان در آموزش کمک می کند. تو برای ما تمام شده هستی، بازوبند را بیرون بیاور، تو دلقک هستی، بله این چیزیست که ما درخواست آن را داریم."

لازم به ذکر است که ایکاردی در واکنش به این بیانیه از هواداران اینتر عذرخواهی کرده است.

واکنش تند زیدان بر علیه حکم محرومیت فیفا
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات